Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Jak chcesz to wbijaj, do tej pory chyba zawsze gdzie się spotykaliśmy graliśmy prędzej czy później w jednym plemieniu, więc byłaby miła odmiana :)
Choć ja już raczej płotka jestem, za dużo obowiązków w realu i z sentymentu bardziej wracam do tej gry :(

Akurat ta walka by stała na poziomie, myślę, że jakbym ja Cię poprosił o nie atakowanie w jakimś przedziale czasowym danego dnia z powodu niezwiązanego z tą grą i odwrotnie to jeden i drugi byłby spokojny, więc walka by była na wyrównanym poziomie. Szkoda tylko, że raczej nie da rady zrobić 1 na 1...A nie mam ochoty ruszać na 150 tylko po to, żeby się zmierzyć z kimś 1 na 1, bo to bez sensu, bo akurat etap pierwszych wiosek z takimi ustawieniami bardzo mnie faworyzuje.

GRATULACJE

To trochę tak jakby się chwalić, że w 100- kilometrowym maratonie, przez pierwszy kilometr nikt Ciebie nie może przegonic XD
Czy tylko mi tak się wydaje?

To przykre jak gracz, któremu na 59 w Oj pomagałeś po latach na Ciebie naskakuje (chyba, że pomyliłem nick to przepraszam), ponieważ napisałeś, że etap do 2 wiosek na bezfarmieniu masz opracowany w małym palcu.

Później niestety jestem przeganiany, bo wchodzę na świat bez darm, mimo wszystko i tak już dawno etap po 10 wioskach zaczął mnie nudzić, co widać po tym, że Katalon i prawie turtles(bo dostał ostatnio rozbiórkę) dogonili mnie w blaszkach za wygrane polskie światy :(
 

DeletedUser195808

Guest
Mój poradnik jest już nieaktualny, teraz można optymalniej zagrać, mało tego, nawet podrzędne plemiona widzę, że z niego korzystają. Ostatnio mi powiedzieli, żebym wszedł na twitcha i tam Kikiz korzystał z mojego poradnika...tak mi się miło zrobiło, że aż mu dałem kilka rad. Możliwe, że zrobię pod 150 poradnik, bo jednak A.P.K rusza, dam Ci znać jak coś.

O jakim Kikizie mowa?
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.509
Donald Trump prawdopodobnie zagra w A.P.K, tak jak Doktor Hałs z N-ek i nie widzimy w tym problemu, każdy inteligentny gracz jest u nas mile widziany :) . Proszę nas nie łączyć w żadne koalicje i nie rozpuszczać plotek bo mamy w składzie studentów prawa a oni są bezwzględni w wytaczaniu procesów, jesteśmy młodym składem i startujemy gł. żeby zdobyć doświadczenie przed s.200. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem i oddzielamy to co było na poprzednich światach. SPEED jest nam bardzo bliskie i jesteśmy szczególnie bardzo wdzięczni za emocje , które Keymil zafundował nam na s.133 ale startujemy osobno jako Akademia Ambrożego Kleksa :) Witam wszystkich i cieszę się, że tylu klasowych graczy startuje będzie się od kogo uczyć.
 

DeletedUser194344

Guest
Donald Trump prawdopodobnie zagra w A.P.K, tak jak Doktor Hałs z N-ek i nie widzimy w tym problemu, każdy inteligentny gracz jest u nas mile widziany :) . Proszę nas nie łączyć w żadne koalicje i nie rozpuszczać plotek bo mamy w składzie studentów prawa a oni są bezwzględni w wytaczaniu procesów, jesteśmy młodym składem i startujemy gł. żeby zdobyć doświadczenie przed s.200. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem i oddzielamy to co było na poprzednich światach. SPEED jest nam bardzo bliskie i jesteśmy szczególnie bardzo wdzięczni za emocje , które Keymil zafundował nam na s.133 ale startujemy osobno jako Akademia Ambrożego Kleksa :) Witam wszystkich i cieszę się, że tylu klasowych graczy startuje będzie się od kogo uczyć.

Grajta jak uważajta , Hałs zrobił to przed samym starciem świata , więc jeśli tak zadecydował to nie ma sprawy tak samo jak zresztą Jasiek , Keymil zrobił wam reklame na szczęście przez to że startuje tutaj na s150 wziął nie małą prowizję za to :D
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
skąd ty takie wymysły bierzesz ? Pierwsze slysze

Z nudów, a skąd by indziej? Nudzi mi się, to na FO podkręcam atmosferę. Wolno mi :D
Donald Trump prawdopodobnie zagra w A.P.K, tak jak Doktor Hałs z N-ek i nie widzimy w tym problemu, każdy inteligentny gracz jest u nas mile widziany :) . Proszę nas nie łączyć w żadne koalicje i nie rozpuszczać plotek bo mamy w składzie studentów prawa a oni są bezwzględni w wytaczaniu procesów, jesteśmy młodym składem i startujemy gł. żeby zdobyć doświadczenie przed s.200. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem i oddzielamy to co było na poprzednich światach. SPEED jest nam bardzo bliskie i jesteśmy szczególnie bardzo wdzięczni za emocje , które Keymil zafundował nam na s.133 ale startujemy osobno jako Akademia Ambrożego Kleksa :) Witam wszystkich i cieszę się, że tylu klasowych graczy startuje będzie się od kogo uczyć.
Chciałbym zagrać z Donaldem, gdzie CV składać? Ja rosyjski studiowałem. Chętnie wymienię poglądy ze studentami prawa - ponoć pije się tyle samo :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
Donald Trump prawdopodobnie zagra w A.P.K, tak jak Doktor Hałs z N-ek i nie widzimy w tym problemu, każdy inteligentny gracz jest u nas mile widziany :) . Proszę nas nie łączyć w żadne koalicje i nie rozpuszczać plotek bo mamy w składzie studentów prawa a oni są bezwzględni w wytaczaniu procesów, jesteśmy młodym składem i startujemy gł. żeby zdobyć doświadczenie przed s.200. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem i oddzielamy to co było na poprzednich światach. SPEED jest nam bardzo bliskie i jesteśmy szczególnie bardzo wdzięczni za emocje , które Keymil zafundował nam na s.133 ale startujemy osobno jako Akademia Ambrożego Kleksa :) Witam wszystkich i cieszę się, że tylu klasowych graczy startuje będzie się od kogo uczyć.
Polecam się na przyszłość :) akurat zapewniłem wam dobry trening przed 150:)
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Ja rownież witam , Keymil nie zagram z Tb nigdy :D To jak dzięki wam wypromowało się APK na tym świecie, zdałem sobię sprawę ,że straciliśmy dużo więcej niż blachę a już widziałem , że ludzie nawet piszą że marzą o grze w A.P.K jak to jest mozliwe nie wiem , za każdym razem gdy widza taką wiadomość zastanawiam się jak to jest możliwe , bo sami wiemy jak grało APK na setce :> Mimo wszystko pozdrawiam Holdona z którym zdążyłem się już zakumplować :D Miłej gierki wszystkim !

Oceniasz grę A.P.K na 100 ze względu nie na całą grę na świecie, a krótki epizod, kiedy w plemieniu nie miał kto rozpisywać akcji, dlatego wychodziliśmy z Wami w wojnie pomimo straty w wioskach na lekki plus. Po przejęciu funkcji KO w A.P.K przez Jacka nasze akcje nie spadały poniżej 200 przejęć, a ostatnie 2 wspólne akcje ze SPEED wykrecalismy lepsze wyniki od nich, jeśli chodzi o liczbę wysłanych ataków. Co do tego, że na 100 główną robotę zrobiło SPEED to nie ma co się spierać, bo oni przepchnęli południe, jednak nie wiem jak SPEED miałoby wygrać ten świat bez A.P.K, kiedy razem z A.P.K strata w liczbie wiosek na początku wojny wschód-zachód wynosiła 10000, nie nasza wina, że pomimo takiej przewagi Was pokonaliśmy, ale nie ukrywajmy, że gdyby A.P.K wtedy walczyło ze SPEED to dzisiaj N dzięki przewadze prawie prawie 30000 wiosek cieszyłoby się z wygranej.


PS: Swoją drogą mi by było głupio siedzieć na największych bunkrach na północy, gdzie wszystkie nasze akcje były sabotowane przez kreta Paaatro, a potem, kiedy z Dzonzim zrobiliśmy jej siłówkę spłynąć na jedną akcję i mówić, że ktoś nic nie pokazał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry