Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
kilka małych przepychanek na fo dla sportu a oni o nienawiści mówią :(

No tak napewno kręcić będą osoby które grają w speed już od kilku lat i są w radzie albo bywają na prawie każdym zlocie:)

Chalange akcepted.

Kilka małych przepychanek tutaj dla sportu, a Wy o nienawiści mówicie. No hipokryzja pełną gębą, Cieszę się, że challenge accepted. Cieszę się, że i Bulwa mi tu tutka ściągnął. Chciało mi się ten nick obejrzeć raz jeszcze. Jak to konkurs życzeń to jeszcze poproszę o ściągnięcie mi tu Donalda Trumpa. Brzydko uczynił na św obecnym tak se strzelając dla zabawy w jakiś Iran. Toć on ma zeza i w mapę nie pocelował pewnie. Strzelać chciał w Afganistan, a wyszło obok...
 

Deleted User - 698598154

Guest
Tak było:)
Siara straszna, na 101 tez od pewnego etapu -.-

Nigdy zaś nie startowalem na 2
 

Właściciele mamina

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
815
Mucia byla do tylu w wojnie kiedy padła decyzja ze konczymy. Mielismy plemie top 1 i 2, w agro tez w wojnach podobnie.
A zapadla po naradzie ktorej nie byles uczestnikiem z powodu sporej liczby zastow ktorych nikomu nie chcialo się ogarniac.
Przesilenie bylo pomiędzy graczami i tyle.
Uznalismy ze lepiej odpuscic niz sie zloscic. I ja tez bylem tego zdania, przyznaje.
Kilka osob tam zostalo i mieli wolna rękę gdzie chcą grac.

Czyli przegraliście.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Kilka małych przepychanek tutaj dla sportu, a Wy o nienawiści mówicie. No hipokryzja pełną gębą, Cieszę się, że challenge accepted. Cieszę się, że i Bulwa mi tu tutka ściągnął. Chciało mi się ten nick obejrzeć raz jeszcze. Jak to konkurs życzeń to jeszcze poproszę o ściągnięcie mi tu Donalda Trumpa. Brzydko uczynił na św obecnym tak se strzelając dla zabawy w jakiś Iran. Toć on ma zeza i w mapę nie pocelował pewnie. Strzelać chciał w Afganistan, a wyszło obok...
Donald trump grał u nas na 133 żaden problem żebym ci też jego ściągnął :)

Masz farta smutek że tutaj dali limit aż 80 graczy jakbyś miał 40 jak my na 147 to chyba znowu musiałbyś grać na 2 człony :)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
748
Donald trump grał u nas na 133 żaden problem żebym ci też jego ściągnął :)

Masz farta smutek że tutaj dali limit aż 80 graczy jakbyś miał 40 jak my na 147 to chyba znowu musiałbyś grać na 2 człony :)
No wy graliscie na 4 plus amatorzy, ogórki, kociaki diakona i coś takiego jak zajęty plus połowa darm w byłym psycho trochę przesadzilsicie wtedy, nie to że się czepiam ale no przewaga ogromna sam rozumiesz
 

Deleted User - 698598154

Guest
Czyżby tamten świat nie był bez farmienia? To są przecież światy dla noobkow- jakim cudem więc go przegraliście?

Byl z farmieniem:)
Takim samym jak Wy 60 i 69 z tych ktore pamiętam:)
Gralismy z centrum na wszystkich wokolo poza jednym plemieniem, nie pamietam nazwy, hgh chyba, nieszczegolnie istotnym, dobrze nam szlo bo zamiatalismy z kazdej strony. Ale poszly spiny u nas o zasty, atmosfera byla nerwowa i sobie poszlismy stamtąd, wszak to tylko gra.ot i wszystko. Ktos inny sobie wygrał.

Keymil, gdyby byl 40 to gralbym na 40. Po prostu polowie bym odmowil.
Tutaj tez mam bardzo duzy nadmiar chętnych no ale niestety, miejsce się skonczylo
 

Deleted User - 698598154

Guest
A niech grają i na 5 członów, im większe wyzwanie tym lepsza zabawa dla moich graczy.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
ciekawe czy P! i Speed! też podziękuje tylu graczom. Podziękować 420 grajkom to trochę będzie problem.
Ja akurat swoim podziękuję bez problemu :) reszta ma się skupić na 147:) nawet staram się ściągać graczy którzy nie ruszyli na 147 bo się bali farmy :)

Przypominam ci że też masz 147:)
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Keymil już copa ściągnął ponoć żeby w pupę nie dostać. Ależ ubaw tu :D A ja głupi Arrowverce oglądałem i mniej głupot tam stukali. Jak jeszcze będziecie tak komiczni, to i w piłkę co wtorek i czwartek o 18 przestanę grać. Bo piłka jest nudna w porównaniu z tym, co tu się dzieje. Tu lepiej się powygłupiać :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry