Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Hańba. Wcześniej grali pod innymi nazwami, podobno wygrali 2 światy. Reszta się nie liczy bo tylko klika domki, ogólnie świat rozstrzygnięty już jest, support może blaszki już im dać.

Ty,ale Ty wiesz,że bizon tam gra,więc podaj mu jakie są inne ekipy a nie mój jego ekipe opisujesz xD
 

Deleted User - 699782454

Guest
Dobra zejdźcie z naszych ziomeczkow. Każdy wie że 91,100,105,113,121,133,137 ,147 miały największy poziom tylko nie chcecie tego przyznać :)
Dokładnie każdy inny świat to był słabo obsadzony.
76 najlepszy w historii skoro nie udało się nam wygrać...
To był wypadek przy pracy - taki sam jak na s60.


Ciekawe rozumowanie.
P! przegrało z kretesem 60 (farma) i 69 (limit), a wygrało wszystkie światy bez farmienia na jakich grało.
Można chyba z tego wnioskować, że światy bez farmienia mają niższy poziom, dobrze myślę?
 

RozmiToMarkaNarka

Pan Witacz
Wynik reakcji
5.952
Ciekawe rozumowanie.
P! przegrało z kretesem 60 (farma) i 69 (limit), a wygrało wszystkie światy bez farmienia na jakich grało.
Można chyba z tego wnioskować, że światy bez farmienia mają niższy poziom, dobrze myślę?

Możesz z tego wywnioskować, że P preferuje światy bez farmy i na takich czuje się lepiej
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ja bym bardziej powiedział że skład P! Z 60 różni się tym który grał na s91. Chociażby moją i Michała obecnoscia jak i 99% składu.
 

krismal

Miecznik
Wynik reakcji
82
39 stron trochę dużo, skróci ktoś to. A tak przy okazji startują jakieś ciekawe ekipy na poważnie czy raczej nudny serwer się zapowiada?
 
Wynik reakcji
123
W życiu nie myślałem, że posty z fo rozstrzygną czy startować, chociaż do pierwszych przejęć czy nie, ale, że niektórzy są lepsi od Paczesia to muszę być na bieżąco <piwo>

Świat będzie na tyle dobrze obstawiony, że o ile nie będzie zaraz koalicji to będzie trzymał poziom i niejedni na froncie oczy zrobią, bo tym razem nie wybrali świata, gdzie wchodzą i zgarniają blaszke :cool:
 

Deleted User - 699847453

Guest
Sporo dobrych ekip startuje :). Misie, Wariaty, ŁPK. Będzie ciekawie
 
Status
Zamknięty.
Do góry