Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
663
Jeśli przeczytałeś ten temat widzisz jaki poziom intelektualny prezentują te "prosy" z światów bez farmy

Wybitny, ale i druga strona nie pozostaje dłużna, składam modły i ofiary do Peruna by ten świat był tak samo ciekawy i oblegany jak ten temat na forum :)

Brakuje mi tych starych masywnych swiatów, to co teraz jest to takie kupeczki malutkie :) i choć sam nie będę grał na pewno będę śledził co tam wyprawiacie
 

DeletedUser181587

Guest
Ktoś wie jakie ekipy startuja na s150 ? wiem ze spoto ekip ktore miały ruszyc zrezygnowały po informacji ze bedzie farma
 
Wynik reakcji
663
Ohoho, grubo się robi. Widzę, graficy zaczęli działać :)

Przestańcie płakać nad rozlanym mlekiem i gadajcie kto jeszcze startuje, bo póki co całe plemiona kibicują łapance ;)

I pyk, memo-ankieta!

Kto zgromadzi wincyj lajków ten wygra!
Info potwierdzone przez support ;)
 

DeletedUser199443

Guest
Nie chce mi sie czytać całej tej dyskusji, ale podsumuję to krótko :p Wszyscy czekali na 150 teraz z kompromisu wyszło tak że wszyscy sa niezadowoleni ;)
Mogł by byś swiatem bez premium i mógł by zachować flagi, również mogł być bez farmy lub bez, danie limitu 700k jest opluciem 1 i 2 strony ^^
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
3m4ri4.jpg
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
HALO dlaczego bez farmy są czarni CO halo policja JEJU RASIZM banable tutaj szybko obraża nieparzyste prosze o spokój no i sam chciales będzie dym
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
On serio tam grał i miał nawet bardzo dobre wyniki. Z tym że prędzej czy później już wszyscy go mieli dość.
 

DeletedUser174460

Guest
Tylko ja pokazuję poziom wypowiedzi nulia :) Gość tak pierdoli ,że go aż słuchać się nie da i pomyśleć ,że on miał jakikolwiek prawa w tej grze XD A post @ANIMOWANA DZIEWCZYNKA ,gdzie miał już ponad 35 lajków wyjaśniający go ,magicznym sposobem zniknął <beczy> Szkoda ,że nikt ss nie zrobił


Tiaa to w zasadzie 90% postów jest tutaj na zasadzie, że ktoś kogoś wyjaśnił, bo zwolennicy światów bez farmy lajkują się na potęgę i robią szum jakby bronili Częstochowy:)
A już najlepszy cyrk, to przywoływanie wypowiedzi Animowanej. Nie dość, że gościowi brakuje podstaw obycia i kultury, to czemu ma dziwić to, że tak krzyczy skoro:
https://pl.twstats.com/pl145/index.php?page=player&mode=conquers&id=699765893

Zjechany przy pierwszej akcji, nic dziwnego, że czeka na nowy świat. A dla nałogowca 2 miesiące, to kupa czasu:)
 

Ercho

Chłop
Wynik reakcji
51
Kurcze, myslałem że się pokuszę o grę na 150 św, ale serio świat z farmą ograniczoną?
Rozumiem albo bez farmy całkowicie albo znieograniczonym farmieniem, inaczej sensu to nie ma (oczywiście to moja opinia).

Fajnie też jakby świat był bez milisekund (co ograniczy przewagę graczy z nielegalnymi skryptami)
 
Status
Zamknięty.
Do góry