Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Ustawienia to tylko sposób farmienia i opcja z PP? Innych interesują też ustawienia z zastępstwami, limitem wsparcia/członków plemienia, morale i inne pierdoły.
 

Misio pysio

Miecznik
Wynik reakcji
135
*Ograniczyć farmę do minimum.
*Wsparcie dopiero po 3 dniach w plemieniu.
*Flagi mogą być
*rycerz - kilku z rozwojem
*noc 23-7
*bez kościoła
*70 osób w plemieniu
*atak na członka jako odwiedziny
*bez poziomów plemienia
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Mogliby zrobić np. limit 500k i bardzo ciężko byłoby odskoczyć dobrym farmerom. Prędkość 1.6, by rozgrywka nie była za wolna
 

DeletedUser198597

Guest
Nie może być ankiet, bo wtedy rządzi większość, a jak wiadome, większość to idioci dlatego demokracja to beznadziejny ustrój, na nieszczęście, na razie innego lepszego nie ma, który dawałby swobodę wszystkim jednostkom.
 

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.622
Co do reszty ustawień, może fajnie by było zrobić świat przynajmniej częściowo na starych ustawieniach :)
Tak sentymentalnie.
Spójrzmy prawdzie w oczy, to będzie świat głównie dla starych grajków, którzy zagrają tutaj, bo chcą wbić blache na jubileuszowym świecie.
Nowych graczy będzie raczej mało, więc zróbmy ukłon w stronę tych starych :)

Moja propozycja:
Prędkość gry: 1.4, coby się nie wynudzić za bardzo :)
Prędkość jednostek: 1, będzie wygodniej czasy obliczać
Burzenie budynków: aktywne
Morale: aktywne
Milisekundy: aktywne (100ms między grubymi, albo nawet 50ms, niech się starzy wyjadacze popisują klinami :D)
Kościół, wieża strażnicza: nieaktywne
Rozwój wiosek barbarzyńskich: aktywne, do 3k punktów (z tyloma ekipami ten świat będzie na tyle długi, że w pewnym momencie jedzenie barb nie będzie już takie atrakcyjne, nawet w charakterze zagęszczania. Trzeba graczy zachęcić :) ).
Osady koczownicze: ulepszone (kolejna zachęta dla zagęszczaczy terenu)
Bonus nocny: 0:00-7:00
Flagi, twierdza: nieaktywne
Rycerz: kilku, z możliwością levelowania (urozmaicenie dla frontowców)
Łucznicy: nieaktywni (przy takiej prędkości można się pokusić o robienie pikomieczy na stałą i piko-ck na mobila)
Technologie: proste
Limit członków plemienia: 100 umówmy się, na tym świecie ekipy będą duże. Nie ma sensu utrudniać wodzom prowadzenie plemienia przez zmuszanie do rozbijania się na milion członów. Kosztem tego limitu wysyłanie wsparcia powinno być tylko dla współplemieńców, z możliwością po 3 dniach od momentu dołączenia do plemienia.

A co do farmy, imo powinna być ankieta. To gracze grają na światach, nie operatorzy gry, którzy sobie takie a nie inne ustawienia wymyślają :)
 
Ostatnia edycja:

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Jak prędkość jest większa to wojsko też, musi być proporcjonalne żeby był czas jak zawsze.
 

DeletedUser194069

Guest
Samo to, że bedzie to prestiżowy 150 świat, zachęca ^^
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Dopiero 24 strony.

Słabiutko, jeszcze trochę brakuje do 150 stron warunkujących start serwera o tym numerze.

Niefarmiący, dorzućcie coś od siebie, brakuje nam waszej aktywności. Nie wiemy jakie macie opinie o ustawieniach świata 149 oraz 150.
Oni wchodzą tylko jak budzik do eko zabrzęczy. Czyli musisz jeszcze kilka godzinek poczekać jak na surowce.
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Nulia szkoda, że nie napisałeś w tym temacie lub może i na forum :) ani jednej mądrej wypowiedzi tylko cały czas plujesz jade. Ty cały czas pierdzielisz głupoty jaki to jesteś dobry farmer i gracz a dostałeś już 3 siłowe rozbiórki w 3 różnych plemionach i wywalony zostałeś z suportu, może pora się zmienić? Ty cały czas narzekasz na tych bez farmy a Mad World cały czas pisze, że suport pluje na tych bez farmy mnie to już śmieszy trochę i te wasze posty kompletnie nic nie wnoszą.

Przecież to trzeba być totalna amebą umysłową aby nie potrafić wyfarmić limitu nawet jak dostanie się te 800 tys - 1 mln. Ta granica będzie dopiero po około 2 miesiącach gry osiągnięta a w tym okresie to dłużej na kiblu siedzicie dziennie niż poświęcicie czasu na farme aby zamknąć limit.

Liczę, że suport da minimum 1.8 prędkość świata aby ludzie co nie farmią/nie potrafią/ nie mają czasu aby mieli tą surkę i aby nie był później świat taki nudny bo tym się charakteryzują światy bez farmy, swoją szybkości prócz 145 świata który jest totalna beką świata bez farmy przy prędkości 1.2.

Jeśli tylko ogarną jakiś mądry sposób aby nie można było mieć darm obok siebie a swoich ziomków z plemnia tak byłoby super. Tylko nie ten schemat co na 133 bo wystarczyło dodać darme do znajomych i miało się ją obok siebie przy ruszaniu ze wstępnego.

Ja tam nie widzę innego sposobu aby choć trochę spróbować zadowolić jednych i drugich aby limit z początku był mały aby później się rozkręcał i aby dawać więcej barb na mapie aby farmiący mógł to spokojnie robić bez jakiś farm darm i powoli uciekać w rankingu względem tych co mniej lub wcale nie farmią. Teraz to aktualnie pewnie z 10 graczy farmi 1 wioskę bo tak przypada na mapie.

Proponowałbym aby limit dzienny rósł o maksymalnie 5k surki to i tak myśle, że powinna być górna granica takie światy wychodziły już ale aby bardziej dynamizować ją podczas podboju wioski.

Na świecie 103 był taki wzór:
Farmienie: ograniczone, wg wzoru: (dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 5000, jednak nie więcej niż 1.000.000 na ostatnie 24h

Moim zdaniem totalnie bez sensu jest podbijanie szybko wioski bo raptem o 5k zwiększymy sobie limit czyli ludzie którzy myślą aby w przyszłości być wysoko jadą w eko a nie pałac. Proponowałbym aby opłacało się podbijanie wiosek aby zwiększyć limit aby można było zobaczyć różne taktyki podbijanie wiosek dla farmerów jechanie w eko dla tych co nie farmią.

Moja propozycja wzrou:
Farmienie: ograniczone, wg wzoru: (dni_na_świecie + (liczba_posiadanych_wiosek - 1) * 10 ) * 5000, jednak nie więcej niż coś tam coś tam na ostatnie 24h

Jakby ktoś nie potrafił liczyć :)
Jest 20 dzień serwera
- z 1 wioską masz limit 100 tyś
- z 2 wioskami masz limit 150 tyś


Mam tylko nadzieję, że genialnym pomysłem suportu nie jest danie na tym świecie zbieractwa które wliczałoby się w limit farmy dziennej.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Przecież zbieractwa nie będzie,czytaj co tu jest napisane. Co do tego limitu to jest on śmieszny by po 20 dniach był limit farmy 100k ,tyle to po 10 dniach się wyrabia bez grania żadnych nocek.
 

DeletedUser198597

Guest
Ja myślę, że to na plus, brak farmy? - budziki na surowce, kinda boring
 

DeletedUser200162

Guest
Jak dla mnie spoko że tak zrobili tylko nie rozumiem po co robić kolejny świat z giełda premium... Niedługo plemiona się skończą bo operatorzy tej gry sami sobie szkodzą, powinni słuchać graczy jak oni chcą grać a nie ustalać sobie sami wszystko i nikt nie zadowolony...
 

DeletedUser195072

Guest
Może 150 bez bonusu nocnego? Nie ma spania na wyjazdach! AUUUUUUUUUUUU
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Nulia nigdzie nie widziałem informacji na temat, że nie będzie zbieractwa jak był to podrzuć link może jestem ślepy jedynie Kmic podał informacje, że będzie z ograniczoną farmą.

Nie wiem czy kiedyś patrzyłeś na schemat ile jest surowców na świtach z ograniczeniem ale to jest standardowy jaki jest na innych światach tylko moja propozycja jest zwiększeniem go aby opłacało się podbijać wioski. Dzienne zwiększenie było o maksymalnie od 5 tyś do 15 tyś surowca przy różnych prędkościach świata.

Świat jubileuszowy powinien być dla jak największej liczby graczy. Poprzedni świat z farmą był 147 jak tam lubicie farmić to chyba każdy z Was co tu się wypowiada gra tam? Poprzedni świat bez farmy był 137 niby był 145 ale miał prędkość 1.2 co było wypaczeniem świata bez farmy i nie wiadomo kiedy następny.

Dla mnie skilem nie jest ustawianie budzika w nocy aby kliknąć budynek lub wysłać farmę. Świat rozgrywa się dla mnie po kilku miesiącach a mam wrażenie że na światach z farmą to kończą grę po miesiącu i walczą tylko o to kto więcej wyfarmi.

Jeśli każdy z farmerów uważa się za dobrego gracza i na odwrót ci co grali na światach bez farmy nie dadzą sobie rady na małym limicie to sa kupa a nie graczami i tyle w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry