Świat 149bis

Czy jesteś za utworzeniem drugiej wersji świata 149?

  • Tak

    Głosy: 81 71,7%
  • Nie

    Głosy: 32 28,3%

  • W sumie głosujących
    113

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Witam,

proponuje stworzenie świata 149bis, który byłby światem bez farmy by zadowolić większość niezadowolonych graczy po zapowiedzeniu świata 149. Proszę o zabranie głosu!

To była pierwsza ankieta


Stanowisko kmica jest takie, że parametry dotyczące giełdy i funkcji premium nie podlegają dyskusji. W takim razie proponuje utworzenie drugiej wersji świata s149 - s149bis.

@kmic

To nie jest tak, że jesteśmy typowymi hejterami którzy co 2 miesiące narzekają na ustawienia... Tu chodzi o to, że zgodnie z przyjętym założeniem ten świat powinien być bez farmy i tak się nastawiliśmy. Masa ekip organizowała sobie graczy przez wiele miesięcy... Mam nadzieje, że uda się stworzyć jakiś kompromis :(.
 
Ostatnia edycja:

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Na 150 ludzie się nastawili na farmę bo 50/100 taki był u też lipton
Oszukujo
Ale czekaj to koliduje z tym że co 4serwer bez farmy i co 50z farma
Ups
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Edytowałem post, ale napisze to też tutaj

@kmic

To nie jest tak, że jesteśmy typowymi hejterami którzy co 2 miesiące narzekają na ustawienia... Tu chodzi o to, że zgodnie z przyjętym założeniem(co 4 światy jest świat bez farmy) ten świat powinien być bez farmy i tak się nastawiliśmy. Wiele ekip organizowało sobie graczy przez wiele miesięcy np. moja bo skończyliśmy swój świat 3 miesiące temu... Gdzie mamy teraz pójść?. Nas świat 150 nie interesuje, bo jest on z farmieniem którego nie lubimy. Świat z ograniczonym farmieniem to nie to samo co świat bez farmienia. Kolejna kwestia to fakt, że wielu graczy z którymi mieliśmy grać na s149 ma już swoje ekipy na s150 czyli musielibyśmy wystartować w okrojonym składzie... Mam nadzieje, że uda się stworzyć jakiś kompromis :(.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
228
nie zrobią świata bez farmy bo bedzie z 50 głosów na niego , ludzie ogarnijcie się - szkoda i tyle , na wiosne wypuszczą
 
Do góry