Świat 149 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser183573

Guest
No jest szybsza, bo masz prędkość 1.6-2.0 a światy z farmą dostają zazwyczaj 1. Nie mów mi, że na świecie z farmą off zrobię w 7-8 dni.
no ale nie sztuka w tym żeby rozbijać 200 ofów raz w tygodniu xD Cała przyjemność z gry to to ile musisz włożyć pracy żeby mieć pewne efekty, a nie rozbiję ofa tu rozbiję tam ;p Może jestem starej daty już jak na ta gierke ale dla mnie bez farmienia ta gra nie ma sensu :) Ale całe szczęście każdy może grac gdzie woli :)
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
gdybym połamał nogi wcześniej to grałbym na 147 xD
ale jak sie nie ma co się lubi to.. ;p


Trzeba było iść w jakąś podejrzana uliczkę szybciej powiedzieć parę słów zlamaliby Ciebie szybciej i miał być odszkodowanie i grał w plemiona. Win win sytuacja xd
 

DeletedUser183573

Guest
Trzeba było iść w jakąś podejrzana uliczkę szybciej powiedzieć parę słów zlamaliby Ciebie szybciej i miał być odszkodowanie i grał w plemiona. Win win sytuacja xd

oj już wolałbym żeby mnie połamali niż męczyć się z tym co zrobiłem sobie sam xD
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Nie, nie jest zakazane. Jest to przewidziany element gry za który przewidziane są konkretne kary. Czasem warto złapać żółtą kartkę w zamian za brak utraty bramki.

Skoro jest kara to znaczy, że jest zakazane. A to, że kara za to jest na tyle niska, że opłaca się czasem sfaulować to inna sprawa. Tak samo opłaca się jechać na bocie i odskoczyć innym na 7 dni a potem dostać bana na 5 dni bo i tak jesteś do przodu.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.300
no ale nie sztuka w tym żeby rozbijać 200 ofów raz w tygodniu xD Cała przyjemność z gry to to ile musisz włożyć pracy żeby mieć pewne efekty, a nie rozbiję ofa tu rozbiję tam ;p Może jestem starej daty już jak na ta gierke ale dla mnie bez farmienia ta gra nie ma sensu :) Ale całe szczęście każdy może grac gdzie woli :)

Nie. Swiaty z wyzsza predkoscia nie wybaczaja bledow , jak dostaniesz gonga na 2.0 i wrog ci ruszy front to lezysz. Na 1.0 da sie jeszcze to zastopowac bo nikt nie ma grubych narobionych ,offy sie dlugo odrabiaja itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry