Świat 100 - informacje ogólne

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
550
Drodzy Gracze,

nie jest wielką niespodzianką, że skoro mamy już świat 99, to następny w kolejce jest ten oznaczony numerem 100.

Osiągnięcie takiej pięknej liczby nie byłoby jednak możliwe bez Was i Waszego wsparcia. Dlatego chcemy ten świat uczynić wyjątkowym i zaprosić wszystkich Was do współudziału w jego tworzeniu.

W związku z tym postanowiliśmy skorzystać z Waszej pomocy przy wyborze parametrów świata poprzez cykl kilku (kilkunastu? kilkudziesięciu?) ankiet w tej sekcji forum.
Niektóre ankiety będą bardzo proste (tak/nie) inne zaś bardziej rozbudowane, a zależnie od ich wyniku pojawi się (lub może się pojawić) kolejna ankieta, która będzie precyzowała wyniki poprzedniej). Ankiety będą pojawiać się w ciągu najbliższych dni, w nieregularnych odstępach czasu oraz ilościach, mogą mieć też różny czas trwania. Zachęcamy więc do bieżącego zaglądania do tego działu, aby nie przegapić żadnego z tematów.
Wszystkie będą miały charakter publiczny, z wyświetlaną listą osób opowiadających się za daną odpowiedzią (aby ograniczyć ilość nadużyć lub podejrzeń o nie).

Prosimy pamiętać, że aczkolwiek będziemy się starali aby świat 100 odpowiadał wybranym przez Was parametrom, to jednak nie gwarantujemy że ostatecznie wszystkie wybrane przez Was opcje będą mogły być równocześnie wcielone w życie (zwłaszcza, że niektóre parametry są skorelowane z innymi i wybór opcji X w jednym z nich wymusza użycie opcji Y czy też uniemożliwia skorzystanie z rozwiązania Z w innym miejscu).

Od razu ucinamy wszelkie spekulacje odnośnie daty startu: NIE JEST ona znana. Nawet nam. Więc jeśli traficie gdzieś na jakieś podane terminy, to traktujcie je z przymrużeniem oka.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team
 

DeletedUser137384

Guest
Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Forum:
1.3. Każdy Użytkownik zobowiązany jest do korzystania tylko z jednego konta. Multikonta na forum są zabronione i skutkują blokadą konta/kont na forum. Niedozwolone jest także wykorzystywanie w jakikolwiek sposób konta innego Użytkownika podczas bana na własnym koncie, jak i zakładanie następnych kont w czasie blokady.

Zauważyłam, że próbujecie zafałszować wyniki ankiet, w związku z tym proszę się nie zdziwić, jeśli wejdziecie na konto i zobaczycie, że jest zablokowane. Akcja pociąga za sobą reakcję (prędzej czy później :) ).
 
Status
Zamknięty.