Świat 100 - informacje ogólne

Dyskusja w 'Świat 100' rozpoczęta przez użytkownika kmic, 21. Gru 2015.

Poleć tę stronę

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. kmic

  kmic Mamuś Plemion (III) Plemiona Team Opiekun Projektu

  Dołączył:
  7. Sty 2007
  Wiadomości:
  4.598
  Docenione treści:
  309
  Drodzy Gracze,

  nie jest wielką niespodzianką, że skoro mamy już świat 99, to następny w kolejce jest ten oznaczony numerem 100.

  Osiągnięcie takiej pięknej liczby nie byłoby jednak możliwe bez Was i Waszego wsparcia. Dlatego chcemy ten świat uczynić wyjątkowym i zaprosić wszystkich Was do współudziału w jego tworzeniu.

  W związku z tym postanowiliśmy skorzystać z Waszej pomocy przy wyborze parametrów świata poprzez cykl kilku (kilkunastu? kilkudziesięciu?) ankiet w tej sekcji forum.
  Niektóre ankiety będą bardzo proste (tak/nie) inne zaś bardziej rozbudowane, a zależnie od ich wyniku pojawi się (lub może się pojawić) kolejna ankieta, która będzie precyzowała wyniki poprzedniej). Ankiety będą pojawiać się w ciągu najbliższych dni, w nieregularnych odstępach czasu oraz ilościach, mogą mieć też różny czas trwania. Zachęcamy więc do bieżącego zaglądania do tego działu, aby nie przegapić żadnego z tematów.
  Wszystkie będą miały charakter publiczny, z wyświetlaną listą osób opowiadających się za daną odpowiedzią (aby ograniczyć ilość nadużyć lub podejrzeń o nie).

  Prosimy pamiętać, że aczkolwiek będziemy się starali aby świat 100 odpowiadał wybranym przez Was parametrom, to jednak nie gwarantujemy że ostatecznie wszystkie wybrane przez Was opcje będą mogły być równocześnie wcielone w życie (zwłaszcza, że niektóre parametry są skorelowane z innymi i wybór opcji X w jednym z nich wymusza użycie opcji Y czy też uniemożliwia skorzystanie z rozwiązania Z w innym miejscu).

  Od razu ucinamy wszelkie spekulacje odnośnie daty startu: NIE JEST ona znana. Nawet nam. Więc jeśli traficie gdzieś na jakieś podane terminy, to traktujcie je z przymrużeniem oka.

  Pozdrawiamy
  Wasz Plemiona Team
   
 2. yavala

  yavala Szlachcic

  Dołączył:
  26. Lut 2010
  Wiadomości:
  2.809
  Docenione treści:
  1
  Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Forum:
  1.3. Każdy Użytkownik zobowiązany jest do korzystania tylko z jednego konta. Multikonta na forum są zabronione i skutkują blokadą konta/kont na forum. Niedozwolone jest także wykorzystywanie w jakikolwiek sposób konta innego Użytkownika podczas bana na własnym koncie, jak i zakładanie następnych kont w czasie blokady.

  Zauważyłam, że próbujecie zafałszować wyniki ankiet, w związku z tym proszę się nie zdziwić, jeśli wejdziecie na konto i zobaczycie, że jest zablokowane. Akcja pociąga za sobą reakcję (prędzej czy później :) ).
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.