Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser179308

Guest
Od etapu 300 LK można spokojnie utrzymać całodobową produkcję w kolejkę rekrutacji i budowy. Więc kupujący surowce za PP nie zyskaliby tyle co na światach ze skracaniem budowy. Jedynie co by zyskali więcej to właśnie wtedy, gdy trzeba karetę złożyć. A doliczając do tego, że musieliby niepotrzebnie rynek wyżej postawić to by prawie nic do przodu byli. Może z 1 dzień.

Rynek 1 wystarcza do nieograniczonych zakupów na giełdzie.
Mając dostęp do surowców można postawić wysoko ratusz i mieć przyspieszenie w budynkach, a to jest odczuwalne.
A o monetach i karecie już napisałeś :)

Spojrzałem jeszcze raz na ustawienia świata i na czerwono jest tylko prędkość świata i jednostek.
Reszta jest ... niepewna :) Więc nie wiem, skąd pewność, że nie będzie nowych funkcji premium ?

Zobaczymy już niedługo kto miał rację i jak zarządzi szef wszystkich szefów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

slashjoe

Łucznik
Wynik reakcji
57
Nie ma co już grac w ta grę :D...Flagi, czarodzieje i kij wie co jeszcze wymyślą:)...Dziękuję kmic za utrwalenie we mnie myśli iz ta gra już nigdy nie będzie taka jak kiedyś:)
 

DeletedUser181431

Guest
Nie ma co już grac w ta grę :D...Flagi, czarodzieje i kij wie co jeszcze wymyślą:)...Dziękuję kmic za utrwalenie we mnie myśli iz ta gra już nigdy nie będzie taka jak kiedyś:)

Ale wiesz że nie ma żadnych czarodziei?

Dawajcie świat, nie czekajcie nie wiadomo na co. Wieczory robią się już coraz krótsze.
 

DeletedUser181431

Guest
Mam taką nadzieję, napisać nie zaszkodzi, może mój post pociągnie za sobą kolejne i support ugnie się pod naporem :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
jeszcze tak nie bylo zeby nie bylo nowych funkcji a byla sama gielda a wiec za duze ryzyko sprawdzania takiej opcji :)

Dla formalności: ryzyka nie byłoby żadnego, bo to są zupełnie osobne elementy, w żaden sposób ze sobą nie powiązane. :) Co bynajmniej nie oznacza, że planujemy opcję z giełdą. :)

Panowie,jutro będą ustawienia
Pewne info xD

A chcesz się założyć? :D

Wg nieoficjalnych informacji każdy post pytający o datę ustawień (lub wręcz sugerujący ją) powoduje wydłużenie czasu oczekiwania o 1 dzień. Z przecieków dowiedziałem się, że obecną przewidywaną datą jeszcze dziś rano był 27 września 2017, ale to się bardzo dynamicznie zmienia...
 

DeletedUser182800

Guest
I jak tu można nie lubić supportu za to poczucie humoru! ^^
 

DeletedUser164037

Guest
27 września 2017? Pasuje jak talalala, akurat się studenci nie będą nudzić na początku semestru :)
 

DeletedUser164037

Guest
Heej chłopaki i dziewczyny, chyba mam dobre info ;)
Od kilku dni wchodziłem na adres: https://pl100.plemiona.pl/stat.php i automatycznie przekierowywało na s98. Teraz po wbiciu na taki link ładuje się minutę, a potem nie odnaleziono strony. Dla porównania wpiszcie sobie to samo z 101 i zobaczycie natychmiastowe przekierowanie na 98. A zatem strzelam, że serwer powstaje ^^
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Heej chłopaki i dziewczyny, chyba mam dobre info ;)
Od kilku dni wchodziłem na adres: https://pl100.plemiona.pl/stat.php i automatycznie przekierowywało na s98. Teraz po wbiciu na taki link ładuje się minutę, a potem nie odnaleziono strony. Dla porównania wpiszcie sobie to samo z 101 i zobaczycie natychmiastowe przekierowanie na 98. A zatem strzelam, że serwer powstaje ^^

Ja też tak robiłem :p Info będzie jutro albo w środę :p

Kmic kłamca :(
 

DeletedUser

Guest
Taka mała analiza, że ostatnio światy miały info o ustawieniach w piątki
 
Status
Zamknięty.
Do góry