Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
Ja uważam że świat 100 powinien być również jak 50 tam były ustawienia bardzo dobre, jedyny który mi się podobał i tam zaczeła się moja gra. Dzięki KE:)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
dobrze, że się kończy zima bo skład Ci się nie będzie wykruszał, bo snowboard czy coś tam :D

jednak mniej osob wyjezdza w zime na snowboard niż w wakacje na plaże:D
ech no i dalej nie ma a za dwa miesiace bedzie trzeba powoli zacząc robic:( a tak moglbym siedziec prawie non stop od początku grudnia:)

a zumir mi mówił ze głupi był ze zawsze uciekał na nowy świat w zasadzie nie wiadomo po co i teraz pogra dłuzej:D

Coty to ja widze ze ty od małego zostałes juz moim fanem:D pewnie juz na 50 mnie podziwiałes i tak ci zostalo jak sie na sp spotkaliśmy:)
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Pięknie by było gdyby dali wioski startowe 512 pkt jak to było na 50. Jeszcze tylko brak flag i mamy świat idealny
 

DeletedUser

Guest
Głupie pytanie ale czy tylko mi nie przeszkadzają flagi?
W czym one wam przeszkadzają:)?
 

DeletedUser173338

Guest
To Ty nie wiesz?

Flagi są be, zaburzają rozgrywkę i w ogóle się do niczego nie nadają.. Jak zresztą wszystko.
 

DeletedUser

Guest
To Ty nie wiesz?

Flagi są be, zaburzają rozgrywkę i w ogóle się do niczego nie nadają.. Jak zresztą wszystko.

Jak ktoś potrafi grać to nic nie przeszkadza:)
Ja tylko do kościołów bym nie chciał wracać i technologii poziomowej...
 

DeletedUser164037

Guest
66 pkt to tylko łatwiejszy start. Po co s100 ma być prosty?
 

DeletedUser173338

Guest
W sumie różnica wydaje się śmieszna, ale faktycznie - MasterinniPL ma rację. Świat miałby znacznie szybszy początek.
 

DeletedUser

Guest
zwycięstwo przez dominację, świat potrwa latami:p
co za różnica, ile będzie w wiosce startowej?:D
 
Wynik reakcji
1.062
No to, że wielu graczy nie bedzie musiało grabić 50 k wiosek na początku a co za tym idzie, wzrost szans, że się nie wypalą i może dotrwają do końca ^^
 

DeletedUser168247

Guest
Jeśli dadzą na początek więcej niż 26 to nie będzie źle. Ale 512 to byłaby przesada:D
Mogliby dać już ustawienia świata, bo ankiety były w święta;/
 

DeletedUser

Guest
Nie pogardziłbym, żeby jako rekompensatę za tak długą ochronę, barby miałyby eko chociażby 1/1/1 na start
 

DeletedUser

Guest
Wioska rozbudowana lub cos na wzór speciala 2 wioski na start? Każde urozmaicenie ciekawe :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry