Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Najlepiej ruszać ze 2 tyg po starcie wtedy można nadrobić.
Zależy kto jak woli :)
 

DeletedUser

Guest
Chyba to trzeba być top 1 na koniec dnia, żeby to się zaliczyło:p
Czyli kto pierwszy walnie kuźnie i rynek ten wygrywa:D

Nie no,aż tak długo to kampić nie będę,screena pyknę,będę wciskał kit,że taki szybki rozwój miałem,że TWstatsy nie nadążały;p potem dopiero za 50 dni wbijam;p chociaż,też trochę się boję,bo tak 50 dni po starcie mają wbić mocne ekipy,co całe tyły już będą miały dla siebie,i mogą takie noobka jak Ja zjechać;p
ale kto wie,top1 świata,to może mnie wezmą:D
 

DeletedUser177173

Guest
Taki fejm będzie, że sami napiszą do Ciebie jak dowiedzą się, że top1 miałeś. xD
 

DeletedUser

Guest
Taki fejm będzie, że sami napiszą do Ciebie jak dowiedzą się, że top1 miałeś. xD

No,keymil będzie mógł jego podpis z topkami schować;p bo wstyd mu będzie przy moim xD
Zauważyłem właśnie teraz wygranych z 18;p no to ciekawie się zapowiada;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177173

Guest
A to nie było tak, że tylko jedna osoba zajęła nazwę i po prostu ruszają po wstępnym? :D Na 99 mają zgrupowanie. :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
nie no z tego co pamietam to było tam sporo osob :D widze ze zmiana decyzji jednak chyba:D
da sie odejsc ze wstepnego logowania bez usuniecie konta?:D
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
nie no z tego co pamietam to było tam sporo osob :D widze ze zmiana decyzji jednak chyba:D
da sie odejsc ze wstepnego logowania bez usuniecie konta?:D

Było sporo, ale okazali się ciency, to pogoniłem, kazałem kasować konta, tacy słabi.

A poważniej to pogoniłem ich bo chce do SPEED, pisałeś ze będziesz mi rozwijał wioski i za pół roku oddasz, to jak mogłm tego nie wykorzystac.
 

DeletedUser190675

Guest
No i zrobili tak jak myślałem :) Rozmieszczają na 16K a nie na 4 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry