Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser177173

Guest
Zależy co masz na myśli, uciekać z pojedynczych godzin, czy z całego dnia? :D Mi to się zdarzyła kiedyś ta druga opcja. :D W sumie, to nawet kilka razy, żeby zalogować się. ;p
 

DeletedUser171533

Guest
ja miałem jakies km do domu to czasem sie zdarzało wysyłac ataki na przerwach szkolnych:D
 

DeletedUser

Guest
Już widzę to przekrzykiwanie się kto ma wyższe EKO :p
Swoją drogą to 14.45 zaczynamy zabawę :p dawno nie grałem i mam pytanko czy jest jakiś kierunek umiłowany przez graczy gdzie zawsze jest tłok ? Nie licząc wstępnego centrum oczywiście :p bo tutaj to widzę że sporo chętnych jest :p
 

DeletedUser

Guest
Już widzę to przekrzykiwanie się kto ma wyższe EKO :p
Swoją drogą to 14.45 zaczynamy zabawę :p dawno nie grałem i mam pytanko czy jest jakiś kierunek umiłowany przez graczy gdzie zawsze jest tłok ? Nie licząc wstępnego centrum oczywiście :p bo tutaj to widzę że sporo chętnych jest :p

Oż w mordę,a Ja już eko mam na 5 poziomie,obym bana nie dostał za falstart:/
Co do umiłowanego kierunku,uważam,iż jest to przypadkowy kierunek;p tyle ludzie nie zdecydowanych,więc biorą przypadkowy xd
 

DeletedUser

Guest
ktoś z supportu mógłby napisać, ile dostaną dzisiaj ticketów
bo swoją drogą i o czarodzieja będą pewnie pisać:)
 

DeletedUser

Guest
Widzę,że już 362 graczy kampi na serwie xd Jak teraz na szybko postawią eko,to im w TW stats zaliczy top1 świata?:p
 

DeletedUser187391

Guest
Raczej nie, ale pewności nie mam ! ^^

Farmimy chłopaczki! ;d
 

DeletedUser

Guest
Taaa:D ale jak topkę wbiję,to odejdę,byście też mieli szanse zabłysnąć:D
 

DeletedUser177173

Guest
Nie no, to postaw jeszcze hutę, to już w ogóle odskoczysz, topka zapewniona na długie lata. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie no, to postaw jeszcze hutę, to już w ogóle odskoczysz, topka zapewniona na długie lata. :D

Na dolę w podpisie się wpiszę, św100-TOP1:D
Idę zapalić,mam nadzieję,że nie odpalą świata,bo nici będą z mojego misternego planu;p
 

DeletedUser

Guest
Chyba to trzeba być top 1 na koniec dnia, żeby to się zaliczyło:p
Czyli kto pierwszy walnie kuźnie i rynek ten wygrywa:D
 

DeletedUser177173

Guest
I wtedy można ustawić oficjalny podpis, w sumie to jest myśl - sama prawda. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry