Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.454
Jakieś dobre plemie ma zamiar nie dlugo po stracie zaczynać na południowym zachodzie ?
 

DeletedUser187039

Guest
Taka jest prawidłowość i zapewne tutaj też nastąpi, że po miesiącu nie ma młynu na fo, po 3 miesiącach największych szczekaczy a po połowie roku zostają w większości merytoryczni ludzie :p
Hahaha, w co Ty wierzysz :haha:
Po miesiącu nie będzie młynu? Chyba po 100 miesiącach :D

--------------------------------------------------------------

jakiś farmer6 kozaczył, zajmij się nim! :D
Którego leszcza pocisnąć? :D
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.976
Na razie go nie ma, ale coś czuję że moderatorzy FO będą mieli sporo do roboty, to będzie praca na pełny etat i trzy zmiany chyba żeby opanować to co będzie się tu działo. Także drogi farmerze6, zapamiętaj nick Artur7428, mam nadzieję że będzie dostarczał ci rozrywki na długie zimowe wieczory, a także paskudnie słoneczne wiosenne poranki :D Jutro start świata, odliczanie początkowe dobiega końca, zawodnicy stoją na starcie i czekają na wystrzał. Gra toczy się o to kto pierwszy postawi eko na 1/1/1 i tym samym zyska przewagę nad innymi ^^
 

DeletedUser

Guest
Gra toczy się o to kto pierwszy postawi eko na 1/1/1 i tym samym zyska przewagę nad innymi ^^

Ja tam nigdy w eko nie byłem dobry,za wysoki poziom,niestety,chyba spasuję:(
I takie tam pytanie,startujecie jako N-ki?;p i czy z akademią O!;p bo do akademii,to ja się nadaję:]
 

DeletedUser

Guest
Jak wyglada sprawa z wyborem kierunku startu po wybraniu opcji ''zacznij od nowa''? Nie moge nic znalezc na ten temat.

Tak w ogole powodzenia i dobrej zabawy, glownie o to tutaj chodzi :)


@edit
Jest wybor kierunku, upewnilem sie sam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
To już dzisiaj panowie,już dziś zacznie się walka na setnym świecie polskich plemion. Życzę wszystkim powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe czy domyslna ilosc barb na gracza tyle plemion na starcie powinni trochu zwiekszyc bo ucisk bedzie pewnie masakryczny.
 

DeletedUser156798

Guest
Legenda głosi że to już dziś gracze zostaną rozmieszczeni po K0,K9,K90 i K99 :p
 

DeletedUser156798

Guest
Niech będzie w opór ile fabryka dała byle żeby tylko co chwilę nie wyrzucało :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem mega ciekaw, do ilu graczy uda nam się dobić:)

Na starych światach,to i po 70k niekiedy było;p ale jeszcze wtedy był taki licznik,i pisało,że na plemionach jest już ponad 300k graczy,teraz zauważyłem,że go nie ma xd
Nowe opcje mogły niektórych zniechęcić,i tak 50k będzie maks.
No i ilość światów;p każdy na jakimś gra;p
A kiedyś od świata do świata to z pół roku się czekało xd
 

DeletedUser187039

Guest
Będzie wyrzucać i to jak :D
Już widzę jak ta horda noobów zalewa serwer, wbijają na FO, piszą pełno zgłoszeń do supportu, kasują konta i wrzucają komputery do serca Mordoru... A to wszystko tylko dlatego, że będzie im się wyświetlało ,,prawie gotowe" :D

--------------------------------------------------------------

Na razie go nie ma, ale coś czuję że moderatorzy FO będą mieli sporo do roboty, to będzie praca na pełny etat i trzy zmiany chyba żeby opanować to co będzie się tu działo. Także drogi farmerze6, zapamiętaj nick Artur7428, mam nadzieję że będzie dostarczał ci rozrywki na długie zimowe wieczory, a także paskudnie słoneczne wiosenne poranki :D
Tylko aby przypadkiem mnie nie atakował, bo jak coś to ja grać nie umiem :p
 

DeletedUser177173

Guest
Co jak co, ale chciałbym, żeby tutaj był ogrom ludzi, jakiego nie było od dawien dawna, niby sprawa byłaby utrudniona, ale urozmaiciłoby to rozgrywkę, byłoby ciężej. :D

Ciekawe czy domyslna ilosc barb na gracza tyle plemion na starcie powinni trochu zwiekszyc bo ucisk bedzie pewnie masakryczny.

Takie są uroki gry w centrum, tego nie zmienią zapewne, bo i po co. :) Skoro ludzie sami pchają się do centrum, niech siedzą ściśnięci z innymi ekipami, będzie ciekawiej. ;)
 

DeletedUser171533

Guest
Ciekawe ilu kampi przed kompami aby wbić na serwer sekundy po starcie:D:D
 

DeletedUser168247

Guest
Jajczo, akurat nie ma mnie w domu, ale zgłaszam się - kampie! :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry