Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser177173

Guest
Czy łatwiej, to raczej nie, chociażby ze względu na to, że będzie multum graczy na jedną barbkę, a nie ma tutaj opcji kupna surowców za PP, więc środek będzie miał znacznie utrudnioną grę. Obrzeża będę miał łatwiej, tutaj nic się nie zmieni. ;)
 

DeletedUser

Guest
Czy łatwiej, to raczej nie, chociażby ze względu na to, że będzie multum graczy na jedną barbkę, a nie ma tutaj opcji kupna surowców za PP, więc środek będzie miał znacznie utrudnioną grę. Obrzeża będę miał łatwiej, tutaj nic się nie zmieni. ;)

A nie jest czasem tak,że na każdego gracza przypada taka sama ilość barbarek?;p
Oczywiście,potem zależy to też od kwestii rozmieszczenia,niektórzy mają 4 obok siebie,niektórzy 2h drogi xd
 

DeletedUser152632

Guest
Oby serwery wytrzymały:p

a nie tak jak kiedyś muliły i się zwieszały.. Czas pokarze..
Co się zrobiło z Poxopem, masakra szkoda mi go.. a taki w porządku chłopak z Niego był ;P

---

Jasne że światy bez farmy z dużą prędkością są dla nołlajfów, a takie jak ten tylko początkowo, potem się stabilizuje (temu też przestaje mnie ciekawić gra hahah)

---

Widzę, że to będzie najmocniejszy świat jak dotąd, dużo "znanych" plemion, kilka ników powróciło na "ciemną stronę mocy"(no musiałem no)..

---

Zapowiada się bardzo ciekawie, aż mam chęć odkopać GG i pospamować do dawnych znajomych z gry - ale to tak nie ladnie chyba, gdy się z kimś nie gada rok, dwa a potem zaczyna wypisywać..

---

Arrturo ostatnio przejąłem Tadzia ;P heheheeh

---

"Zaraz za chwilę, szybciej niż promile, adrenalina popłynie w Twojej żyle! Gra się rozpoczyna.." - no dobra nie tak zaraz . .
 

DeletedUser177173

Guest
A nie jest czasem tak,że na każdego gracza przypada taka sama ilość barbarek?;p
Oczywiście,potem zależy to też od kwestii rozmieszczenia,niektórzy mają 4 obok siebie,niektórzy 2h drogi xd

Nie wiem jak dokładnie jest to w teorii, ale w praktyce wiadomo jak jest. :D Jak później się zacznie, to jest więcej jednak tych wsi do farmienia, nie ma takiego mocnego zagęszczenia ludzi.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak dokładnie jest to w teorii, ale w praktyce wiadomo jak jest. :D Jak później się zacznie, to jest więcej jednak tych wsi do farmienia, nie ma takiego mocnego zagęszczenia ludzi.

Zagęszczenie zawsze takie samo jest;p
I barby na gracza takie same są,tylko jest jedna różnica,że jak zaczniesz później,to jeżeli grasz na południu,to w kierunku północy masz więcej szarych wiosek,bo gracze zdążyli już wyszarzeć,co do zagęszczenia ludzi,to świat jest podzielony a stronę bardziej zagęszczoną i mniej;p
Północny zachód,to bardziej zagęszczona okolica,i południowy wschód,to bardziej zagęszczona okolica;p
 

DeletedUser177173

Guest
Oj nie jest to samo, bo przecież jak zalogujesz się np. w dniu startu świata o godzinie 20 (byle nie ze wstępnego) i wtedy spojrzysz na mapę, to na pewno nie będziesz miał tyle ludzi, co na środku świata, że kratka w kratkę zapełniona.
 

DeletedUser164037

Guest
Oj nie jest to samo, bo przecież jak zalogujesz się np. w dniu startu świata o godzinie 20 (byle nie ze wstępnego) i wtedy spojrzysz na mapę, to na pewno nie będziesz miał tyle ludzi, co na środku świata, że kratka w kratkę zapełniona.

Dokladnie tak. Wstepne logowanie ma widocznie inny algorytm rozmieszczania niz potem dorabianie wiosek na obrzezach.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
ma ktoś może konto na s100 i chciałby mi pomoc w napisaniu 1 wiadomosci?:D bo sam konta zalozyc nie moge :(
 

DeletedUser

Guest
Konto jest , smartfon jest nuda w pracy ? Obecna ;p !
Jedyne co mi się nie podoba to flagi reszta w porządku a to co mi się podoba to to że dziś postanowiłem po xXx latach zajrzeć tu i proszę xD jutro nowy świat rusza :D to się nazywa fart . Cóż czekamy do jutra do około 14.45 i lecimy z logiem :p Pozdrawiam
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
dla Ciebie wszystko ^_^ powiedz mi czemu sycyle nie startuja :D?!

@up. dzieki ^^

nie wiem,pewnie Jacek juz nie ma czasu plemienia załozyć a bez niego to troche niewypał jak dla mnie :p poza tym mohan u zbycha w ekipie,ale bardzo ubolewam że sycylią nie wystartujemy :(
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Część Sycyli jeszcze kończy s69.

Nie spamować mi TU !!!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Mnie śmieszy to co piszą na temat GEH inne osoby, czy na forum , czy pod filmikami Kermito :)
Inne osoby , miałem na myśli dzieci z yt , to ze Kermitto , poprzez yt , robi z GEH plemię najlepsze na wszystkich światach ;)
Mam beke z ludzi co pisza ze chcieliby tam zagrać bo oni sa tacy super i wgl ;)
Kermitto postawił ich w takim świetle poprzez filmiki, bo wygląda to imponująco ale na każdym świecie , topowi gracze osiągają to co oni na tych światach co grali...ostatnio obiło mi sie o uszy ze wygrali te światy tylko z swiatami z pp mogą tylko cos ugrać ;) Czy to prawda to nie wiem, zobaczymy. Nie pisze ze GEH to noobbki czy cos w tym stylu bo na pewno to doswiadczeni gracze i zamieszają na tym świecie ale śmieszy mnie to najbardziej ze większość stawia ze GEH ,ze zjedza tu wszystkich :D
Imponująco to wyglada na jutubach :D
Na pewno bedzie to wyjatkowy swiat, bo bedzie tutaj sporo świetnych ekip...
Zyczyc tylko powodzenia w bojach, wszystkim ;)
Nie był to jakis hejt wiec sie nie spinajcie, mam prawo wyrazic swoje zdanie.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.153
Ciekawi mnie jak dyplomatycznie GEH wypadnie. Chosie chyba nie zagra, bo w filmik o nim jakaś żałobna piosenka została wklejona. Bez niego może to nie wyglądać tak jak na 78, gdzie Kemit był tym złym, a Chosie tym dobrym :) W ofensywie pewnie będzie podobnie, ale światy się wygrywa układami i dyplomacją.
 

DeletedUser189975

Guest
Oczywiscie uznaje HRN za swietne plemie, nawet stawiam ich w swoim top10.

KZD, ABC,GTW,HRN,PTS,1331,HTC napewno nie zagrają niestety, uruchomiłem swoje dawne kontakty i co nieco sie dwoiedziałem i raczej wątpliwe jest ,że te plemiona wgl kiedys sie zreaktywują.

z HRN mają być jakieś trzy legendy, ale plemienia nie będzie. choć kto wie... grają na Arkadii3 (oczywiście jest tam niewielu początkowych graczy z HRN, ale dobrze przędą), więc może na s100 też zdecydują się na swoje plemię
 
Status
Zamknięty.
Do góry