Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser135245

Guest
Jak dokładnie działa przedmiot przeniesienie? Czy jeśli przeniosę swoją wioskę tuż przed wygaśnięciem przedmiotu to faktycznie wyrzuci mnie na samych obrzeżach, czy przeniesie mnie do okolicy, gdzie pasuje punktowo (tj. np. pół kontynentu od obrzeży).

Masz wybór kierunków świata:

Południowy zachód
Północny zachód
Południowy wschód
Północny wschód
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403

Nie do konca tak jest.Przedmiot ten trwa tylko48h.I znika z inwentarza.Przenosisz wioske,ale tylko kolo przyjaciela.Musisz miec go na liscie przyjaciol. Wyskakuje coord wioski i ja przesuwasz.Moga to byc obrzeza,centrum w zaleznosci,gdzie ten przyjaciel ma wioske.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Nie do konca tak jest.Przedmiot ten trwa tylko48h.I znika z inwentarza.Przenosisz wioske,ale tylko kolo przyjaciela.Musisz miec go na liscie przyjaciol. Wyskakuje coord wioski i ja przesuwasz.Moga to byc obrzeza,centrum w zaleznosci,gdzie ten przyjaciel ma wioske.

no co ty mówisz:D można przeniesc wioske w ktorym kierunku chcesz i rzuci cie tak jakbys dopiero startował:D do przyjaciela też sie można przenieść są dwie opcje:D

dobrze joseq jak juz przejmiemy APK a Ciebie zwerbujemy do siebie to ci cos oddam:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
dobrze joseq jak juz przejmiemy APK a Ciebie zwerbujemy do siebie to ci cos oddam:*

dziwnie piszesz "zagramy pod A.P.K":p


ps. ale tu kasują posty:D
była juz 20 strona jest 18, za robote by się wzieli :D

edit by fiolka: tyle naspamiliście nie na temat, że masakra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Chciałam przypomnieć jaki jest temat tego działu "Świat 100 - dyskusja przedstartowa". Czy aby nie odbiegacie za bardzo od niego? Proszę o poprawę.
 

DeletedUser174468

Guest
Kogo z forumowych prosow proponujecie mi skasować?
Kto najbardziej kozaczy?
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.613
Cześć Artur, już raz cię wywoływałem ale się nie pojawiłeś :) Witam na forum S100, polu największej bitwy jaka kiedykolwiek nastąpi na FO :p
 

DeletedUser

Guest
Cześć Artur, już raz cię wywoływałem ale się nie pojawiłeś :) Witam na forum S100, polu największej bitwy jaka kiedykolwiek nastąpi na FO :p

Ty ją przegrasz,jak świat 60,bo na 60 tylko Azmin był zwycięzcą moralny,a nie jakieś N-ki;p

Jako,iż dzisiaj 2 strony wyparowało,i wszystko moje,to zapodam coś z świata,żeby spamu nie było;p
A więc,zacięta rywalizacja,nikt się tego nie spodziewał,jak na razie wszyscy równo cisną;p
 

DeletedUser164037

Guest
Mnie w sumie najbardziej ciekawi jak zostaną rozłożeni gracze ze wstępnego logowania, bo obecnie jest ich więcej niż na 99 czy 98 które już troche istnieją. Zgaduję że ilość ludzi na wstępnym przekroczy 25k tak więc w 4k będzie im troche ciężko się zmieścić :) No i chcę zobaczyć jak serwery wytrzymają pierwsze minuty po starcie jak przy zwykłych światach są problemy ^^

To akurat nie jest specjalnie trudne zagadnienie. Powinni postąpić jak wszystkie strony uczelni wyższych w momencie zapisów :) Przekierowanie mocy obliczeniowej innych serwerów do pomocy temu z przewidywanym przeciążeniem.
Pozostaje tylko pytanie, czy mają tak zoorganizowany system, powinni mieć.
 

DeletedUser156529

Guest
Taka jest prawidłowość i zapewne tutaj też nastąpi, że po miesiącu nie ma młynu na fo, po 3 miesiącach największych szczekaczy a po połowie roku zostają w większości merytoryczni ludzie :p
 

DeletedUser177173

Guest
straszgo/poxop to koleś który startuje z Kartonami na każdym możliwym świecie bez farmy i na każdym dostaje wciry, udaje mu się s99 i się dziecina spina :D

poxopik, po czym twierdzisz że s99 ma tak samo mocną obsadę jak ma s100 ? Po tym że prócz stałych bywalców światów bez farmy jak Wy, Espada, DS, Dreams czy Ojki pojawili się z nudów HEG (które w sporej części ma tu podobno startować?) Albo MDH/HNTRS który najwyraźniej nudzi się 89 ?

No i nie wszystkie ekipy na s100 startują na wstępnym. Są przynajmniej 3 mocne bądź dość mocne ekipy które ruszą kilka dni PO, a ile ruszy jeszcze później by dłubać na skraju serwera gdzie można sobie plecy zabezpieczyć i przeć ku centrum ? Tego nie wie nikt :)

Oj, moim zdaniem, to będzie nieco więcej niż te 3 ekipy po wstępnym, a nawet sporo więcej. :)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.613
Ja też myślę że więcej. O tyle więcej że nachodzą mnie myśli czy aby środek świata nie będzie miał najłatwiej :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry