Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No zmienili zmienili, jednak zachowali się przyzwoicie:p
Aczkolwiek z tymi zgłoszeniami o wszystko pierwszego dnia to nie wiem... może chcą zostać człowiekiem roku 2016?:D
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
Tak wgl jak sądzicie, czy serwer plemion spłonie, jak na samym początku wbije na raz z 40k osób? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Czego to nie wymyślą:)
Od razu widać, że ktoś się bardzo boi i w uczciwej walce nawet nie ma sensu się mierzyć:p
Spodziewałem się takiej akcji pt "byle zbanować kermita" haha
jak planujesz bić się uczciwie to co przejmujesz się jakimś banowaniem, za niewinnośc nie dają;D

Tak wgl jak sądzicie, czy serwer plemion spłonie, jak na samym początku wbije na raz z 40k osób? :D
"trwają prace konserwacyjne"
i tak co chwile ;)
 

DeletedUser164037

Guest
niestety całkiem ważna sprawa, jest 8 rodzajów i po 9 poziomów, najlepsze flagi dają bonusy takie jak +10% łupu czy +18% surków :/

Uwielbiam takie podejście do flag :) Wymienione dwa rodzaje na pewno w pierwszym miesiącu rozgrywki bym scharakteryzował jako najgorsze :D No ale każdy ma swoje zdanie...
 

DeletedUser190647

Guest
Myslalem że Geh odpuszczą bez funkcji premium, w końcu te kilka tysięcy na kilku kontach zrobilo by swoje ;p
 

DeletedUser190647

Guest
Troche sarkastycznie to napisałem, w końcu aktywnie na żadnych świecie nie grają
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Geh chyba mylisz plemiona 1925,oni graja aktywnie i sa na prawde dobrzy.A o takim plemieniu Lament,to ja nigdy nie slyszalem,co to takiego jest....
 

DeletedUser40095

Guest
Co Ty wiesz o życiu ;-) Lament kiedyś nazywali się Płacz i zgrzytanie zębów, ale później już został tylko Lament. No, ale tak serio to ja też nigdy o nich nie słyszałem, ale ja tam jeszcze dużo kaszki muszę zjeść, aby mierzyć się z Prosiakami ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry