Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser187039

Guest
I bardzo dobrze, w końcu trafię na porządny raj dla lotnisk, które tak uwielbiam :D
 

DeletedUser164037

Guest
O mamma mia, 4 godziny i już będzie 8k ludzi na wstępnym :) Ciekawi mnie jak administracja ogarnie algorytmy lokowania wiosek; czy dadzą więcej miejsca na środku, czy może na kwadrat 9x9 przypadnie 90 graczy i 2 barbarki :haha:
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe, ilu graczy oficjalnie zagości :)
Co to ustawień- są takie, jakich oczekiwałem- bardzo sprzyjające graczom ;)
Także wszystkim już przed startem życzę powodzonka! ;)
 

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
Szacun dla Inno za rezygnacje z dodatkowych usług premium i giełdy premium. Osobiście w to nie wierzyłem. Naprawde gratulacje świetnej decyzji.
 

DeletedUser171854

Guest
Żałosne ustawienia wybrane przez przeciętnych graczy przeciętnego polskiego serwera... Dlatego wolę tribalwars.net : P
 

DeletedUser17475

Guest
[PRZERWA NA REKLAMĘ]

Ekipa OTS (Only The Strong) startuje na s100 - kto jest dobry i chce dołączyć, zapraszam tam na pw do mnie (nick ten sam) lub do adrianh3.

Tym samym witam wszystkich którzy mnie pamiętają, których ja pamiętam, tych co grali u nas, i tych co grali u wrogów, tych których wioski przejąłem i tych co mnie jechali :)
 

DeletedUser143151

Guest
Tak! 100!
Tyle lat już minęło a ja nadal w to gram... ale w końcu doczekałem się jubileuszu <3

Zagrajmy w grę :3
Gdybym miał więcej czasu to bym skakał z radości na te ustawienia :D
 

DeletedUser

Guest
Czego to nie wymyślą:)
Od razu widać, że ktoś się bardzo boi i w uczciwej walce nawet nie ma sensu się mierzyć:p
Spodziewałem się takiej akcji pt "byle zbanować kermita" haha
 

DeletedUser190647

Guest
Myslalem że to -N- zrobiło to plemie jednak Filipa nie widze :p
 

DeletedUser

Guest
Czego to nie wymyślą:)
Od razu widać, że ktoś się bardzo boi i w uczciwej walce nawet nie ma sensu się mierzyć:p
Spodziewałem się takiej akcji pt "byle zbanować kermita" haha
No niestety , dzisjejsze plemiona są jakie są.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
s100 - nawet nie myślałem, że w Polsce ta gra dobije tej granicy .. - cóż, czasem żal, że człowiek już nie klika w to, np teraz ^^

już podejrzewałem, że będą wymysły typu tych przy starcie s50...)

jeden minus to te flagi, nie powinno być absolutnie żadnych dopalaczy na takim świecie, jedynie podstawy (KP, AF..)

ale cóż - korci, żal będzie nie wejść i nie zaminować ładnie wioseczki ;)

Pozdrowienia dla wszystkich znajomych - kope lat ;)
 

Właściciele mamina

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
815
Ja nie mogę flagi dali, to niech dadzą od razu handel pp jak już punkty premium mają się liczyć w grze:D

Tak rozwalić ustawienia to jest porażka, "Kościół dajta!!!:D"

No i zapomniałem dodać, ten świat i tak będzie słabiej obstawiony niż inne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry