Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Otworzyliśmy na serwerze karczmę globalną, zgłaszajcie się do mnie, jeśli ktoś nie ma jeszcze zaproszeń:)
 

DeletedUser189477

Guest
3W praktycznie w pełnym składzie z małymi nówkami :) Tylko brakuje paru znaczących osób, ale się zobaczy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Krzyżu w jakiej ekipie Cie zobaczymy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser46380

Guest
Krzyżu w jakiej ekipie Cie zobaczymy?

Witaj koleżko, co rusz się spotykamy, co do ekipy, cóż, czas pokażę, może z chłopakami z ś89, może z kimś z starych czasów, a może w ogóle z nową ekipą, ale raczej na 100% pod nowym nickiem :), cóż, jakoś muszę sobie wyrównywać szansę, w końcu jestem sam konta mój fan club :):):).
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.535
Witaj koleżko, co rusz się spotykamy, co do ekipy, cóż, czas pokażę, może z chłopakami z ś89, może z kimś z starych czasów, a może w ogóle z nową ekipą, ale raczej na 100% pod nowym nickiem :), cóż, jakoś muszę sobie wyrównywać szansę, w końcu jestem sam konta mój fan club :):):).

Czy tylko ja nie lubię ludzi którzy co świat robią sobie więcej wrogów niż przyjaciół i co świat startują pod nowym nickiem? Miej odwagę i pokaż twarz od początku, kimkolwiek jesteś :) Swoją drogą, flagi będziesz kupował czy grasz bez? :D
 

Deleted User - 8315962

Guest
Jakieś plemiona jeszcze wbiły oprócz beretów gehu i apk?
 

DeletedUser46380

Guest
Czy tylko ja nie lubię ludzi którzy co świat robią sobie więcej wrogów niż przyjaciół i co świat startują pod nowym nickiem? Miej odwagę i pokaż twarz od początku, kimkolwiek jesteś :) Swoją drogą, flagi będziesz kupował czy grasz bez? :D

Koleżko, nowy nick, to nie kwestia braku odwagi, ale stylu gry, w sumie chyba tylko na 2 światach ze wszystkich grałem spod innego nicka niż ten, zresztą jest wielu hejterów, którzy po FO biegają i jadą po ludziach, a w grze grają spod zupełnie innego nicka i nie przyznają się do tego z forum.

Co do flag, cóż, jestem przeciwnikiem jakichkolwiek bajerów w tej grze, zdecydowanie preferuje styl bez flag, giełd, odznaczeń, kościołów, czy innych tego typu pierdół, aczkolwiek dostosuje się do sytuacji i większości.

Co do robienia sobie wrogów, przyjaciół też mam wystarczająco, co wyszło przy starcie na ś91, zebraliśmy w 2-3 dni więcej ludzi do gry, niż planowałem, ale jak napisałem, nie wypaliło to w moim wykonaniu.
 

DeletedUser135245

Guest
Koleżko, nowy nick, to nie kwestia braku odwagi, ale stylu gry, w sumie chyba tylko na 2 światach ze wszystkich grałem spod innego nicka niż ten, zresztą jest wielu hejterów, którzy po FO biegają i jadą po ludziach, a w grze grają spod zupełnie innego nicka i nie przyznają się do tego z forum.

Co do flag, cóż, jestem przeciwnikiem jakichkolwiek bajerów w tej grze, zdecydowanie preferuje styl bez flag, giełd, odznaczeń, kościołów, czy innych tego typu pierdół, aczkolwiek dostosuje się do sytuacji i większości.

Co do robienia sobie wrogów, przyjaciół też mam wystarczająco, co wyszło przy starcie na ś91, zebraliśmy w 2-3 dni więcej ludzi do gry, niż planowałem, ale jak napisałem, nie wypaliło to w moim wykonaniu.

Czy kościół w grze to jakiś bajer ??:|
 

DeletedUser181587

Guest
Lista mocnych ekip

-Berety
-Geh
-VETO-
-SPEED (3-4dni po starcie)
-A.P.K.
-40 (w dzień startu)

COś jeszcze? ktoś będzie jeszcze startował?
 

DeletedUser

Guest
Wg mnie zupełnie zbędna rzecz. Jakoś przywiązałem się do gry bez tych udziwnień / nowych opcji.

Ale z AF to pewnie korzystasz:D
A taki brzydki bajer to jest,AFuuu....

Kiedyś plemiona,to jednak był hardcore,paczki,wolny przesył surowców,wolny przesył deffa,brak AF,Mk i innych udogodnień;p





COś jeszcze? ktoś będzie jeszcze startował?

Niebliczalni co wygrali świat bodajże 22 i 60;p
Ja tam z nimi grać nie będę,ale ich zareklamuję;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Oho, czyżbyś zygmek wbijał na świat z farmieniem?? o_O

Ej no...to, że na farmieniu nie trzymam topki to nie znaczy, że nie moge zagrac, no ale nie wiem, czy chce tutaj grac, bo jeden swiat mam w fazie frontow, a serce namawia by jeszcze wrocic do Oj....dodatkowo ta sesja w pierwszych dniach serwera.....zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry