Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser181587

Guest
W inwentarzu jest przedmiot do przenoszenia wioski z wyborem kierunku. Wioske przenosi ze wszystkim,budynki,wojsko. Jedyna wada, to przedmiot można użyć tylko 48h od startu świata,potem znika.

To nie wada ;D



Widze Berety i Architekci juz wbijają
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
W inwentarzu jest przedmiot do przenoszenia wioski z wyborem kierunku. Wioske przenosi ze wszystkim,budynki,wojsko. Jedyna wada, to przedmiot można użyć tylko 48h od startu świata,potem znika.

A mam pytanie jak to wyglada z wojskami, jesli sa w drodze, a wioske sie przeniesie
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
dzięki chłopaki za wyjaśnienie :)
troche przerwy miałem, widze jakieś nowinki weszły w tym czasie ;>
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Ustawienia cud malina :)

Od razu forum ozylo, wiele starych twarzy zawitalo ponownie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser187039

Guest
W inwentarzu jest przedmiot do przenoszenia wioski z wyborem kierunku. Wioske przenosi ze wszystkim,budynki,wojsko. Jedyna wada, to przedmiot można użyć tylko 48h od startu świata,potem znika.
Yuss, nie mieszaj ludziom w głowach :p
Od startu na świecie, nie od startu świata ;)
 

DeletedUser

Guest
czyli M4 a mial racje,kiedy sie zacznie.To,ze dzis jest wstepne logowanie,to nie ladnie postapiles kmic,no coz.Wszyscy,sa zaskoczeni.

Jak m4 mówi, to mówi :)

Ogromne gratulacje za zrezygnowanie z giełdy premium na świecie, który będzie tak mocno oblegany :)
Pozostałe ustawienia również są bardzo dobre i zapewnią miłą, atrakcyjną rozgrywkę. Zapowiada się ciekawa gra :)
 

DeletedUser131953

Guest
Flagi są jedyną rzeczą, która robi zamieszanie, no i to farmienie, na które trzeba będzie przeznaczyć sporo czasu, ale miło będzie przypomnieć sobie stary "styl gry". Jednakże lepiej się farmiło jak były barbarki na poziomie 126 p. teraz jest ciężej ;)

Mam pytanie - jak sobie administracja zamierza poradzić z multikontami, wysyłaniem z nich wsparć i/lub surowców? Czy w ogóle jakoś zamierza sobie z tym poradzić? Bo przy wolnej przesyłce surków taki gracz będzie mocno z przodu.
 

DeletedUser

Guest
Gracze spaliliby ich na stosie gdyby była giełda premium mimo tego, że tylko 25% osób ją chciało :)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Flagi są jedyną rzeczą, która robi zamieszanie, no i to farmienie, na które trzeba będzie przeznaczyć sporo czasu, ale miło będzie przypomnieć sobie stary "styl gry". Jednakże lepiej się farmiło jak były barbarki na poziomie 126 p. teraz jest ciężej ;)

Mam pytanie - jak sobie administracja zamierza poradzić z multikontami, wysyłaniem z nich wsparć i/lub surowców? Czy w ogóle jakoś zamierza sobie z tym poradzić? Bo przy wolnej przesyłce surków taki gracz będzie mocno z przodu.

Jest tylko dowolny przesył wsparcia. Surki nie można przesyłać ;)
 

DeletedUser164037

Guest
Wolnego handlu nie ma, także bez obaw. A przedmiot do przenoszenia ma 48h, ale tylko dlatego ze jest Speed 1...
 

DeletedUser171533

Guest
No panie i panowie życzę powodzenia ustawienia przypadly mi do gustu procz tego ze wsparcie bo bedzie multum defowek i swinek heh
 

DeletedUser187391

Guest
Nieograniczone wsparcie- Tak.

Będzie sie dzialo na barbach ^^
 

DeletedUser152632

Guest
Cóż naprawdę trafili z ustawieniami, prawie idealnie! Dla mnie tylko szybkość mogliby przyspieszyć, ale to szczegół!

Poklikamy trochę ^_^
 

DeletedUser165803

Guest
Świnie szło dotychczas spotkać tylko na imprezach :) Teraz i w barbarkach będą balować :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry