Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser190957

Guest
No w końcu! I tę piękne ustawienia, szacun dla supportu :D
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
widze, że mało wiesz xD
Ojki, Najemnicy oni głównie światy bez farmy. Ojki grają teraz na 99, zresztą sporo najemników pewnie też w Małe, Espadach itp xD

wiem ze swiaty bez farmy,naprawde troche gralem..ale jednak to s100...a jakos nie interesowalem sie gdzie grają placki z najemników :d czy tam inne ojki
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
jest podany czas startu świata czy w środe trzeba być aktywnym ?(nie chce mi sie wbijać na wstępnym a jak już ktoś jest to może powiedziedziec)
 

DeletedUser140914

Guest
jest podany czas startu świata czy w środe trzeba być aktywnym ?(nie chce mi sie wbijać na wstępnym a jak już ktoś jest to może powiedziedziec)

Harmonogram startu:
14 stycznia (godzina 15-16) - rozpoczęcie wstępnego logowania
20 stycznia (godziny wczesnopopołudniowe) - zakończenie wstępnego logowania i start świata

nie ma dokładnej godziny i raczej nie będzie, dopiero w środę zamkną świat i zacznie się odliczanie,tak mi się wydaje
mam nadzieję, że pomogłem
 

DeletedUser138399

Guest
No ja przepraszam bardzo ale jak można wprowadzić takie ustawienie?!
"Ochrona na podstawie wielkości x10: 60 dni"
Nie było na ten temat ankiety! Tylko na temat morale, których nie ma więc proszę o usunięcie tej opcji do ciemnej szerokiej!


Właśnie dlatego każdy głosował za usunięcie morale po to aby nie było "limitu" atakowania a tu jak w ryj strzelił...

--------------------------------------------------------------

Aha no i chciałbym wspomnieć, że na "normalnym" świecie różnica wielkości wynosi ZAWSZE 1:20 a tu celowo, ze względu na morale, obniżono! Gratulacje!!!
 

DeletedUser181587

Guest
No ja przepraszam bardzo ale jak można wprowadzić takie ustawienie?!
"Ochrona na podstawie wielkości x10: 60 dni"
Nie było na ten temat ankiety! Tylko na temat morale, których nie ma więc proszę o usunięcie tej opcji do ciemnej szerokiej!


Właśnie dlatego każdy głosował za usunięcie morale po to aby nie było "limitu" atakowania a tu jak w ryj strzelił...

--------------------------------------------------------------

Aha no i chciałbym wspomnieć, że na "normalnym" świecie różnica wielkości wynosi ZAWSZE 1:20 a tu celowo, ze względu na morale, obniżono! Gratulacje!!!



SUpport uprzedzał ze to wprowadiz jeśli nie bedzie morali
 

DeletedUser187039

Guest
No ja przepraszam bardzo ale jak można wprowadzić takie ustawienie?!
"Ochrona na podstawie wielkości x10: 60 dni"
Nie było na ten temat ankiety! Tylko na temat morale, których nie ma więc proszę o usunięcie tej opcji do ciemnej szerokiej!


Właśnie dlatego każdy głosował za usunięcie morale po to aby nie było "limitu" atakowania a tu jak w ryj strzelił...

--------------------------------------------------------------

Aha no i chciałbym wspomnieć, że na "normalnym" świecie różnica wielkości wynosi ZAWSZE 1:20 a tu celowo, ze względu na morale, obniżono! Gratulacje!!!
Spokojnie, człowieku :p
Kmic pisał o tym w początkowych ustawieniach po ankietach ;P
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
a co z wyborem kierunku po starcie? będzie aktywna ta opcja ?
bo nigdzie informacji nie ma
 

DeletedUser138399

Guest
Spokojnie, człowieku :p
Kmic pisał o tym w początkowych ustawieniach po ankietach ;P

Nie wiem ale i tak nie powinno być żadnej ochrony! Pewnie i tak się do świata nie przyłożę ale może się mi poszczęści, i nie chcę aby mnie powstrzymywał od farmienia itd. jakiś głupi limit przez pierwsze 60 dni...

Ehhh dlaczego tak się martwią o nowych graczy ;) Widać z góry zostało narzucone to ustawienie bo sami Polacy dla Polaków nie zrobili by tego :( To InnoGames...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187039

Guest
Nie wiem ale i tak nie powinno być żadnej ochrony! Pewnie i tak się do świata nie przyłożę ale może się mi poszczęści, i nie chcę aby mnie powstrzymywał od farmienia itd. jakiś głupi limit przez pierwsze 60 dni...

Ehhh dlaczego tak się martwią o nowych graczy ;) Widać z góry zostało narzucone to ustawienie bo sami Polacy dla Polaków nie zrobili by tego :( To InnoGames...
Zawsze możesz pograć w Tetrisa, tam nie ma ochrony ;D

--------------------------------------------------------------

hmm jakiego przeniesienia wioski ? :confused:
Przenosisz wioskę, albo w określony kierunek, albo obok gracza, którego masz w przyjaciołach.
Funkcja dostępna jest w inwentarzu, można z niej korzystać do dwóch dni od rozpoczęcia gry na świecie ;)
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
hmm jakiego przeniesienia wioski ? :confused:

W inwentarzu jest przedmiot do przenoszenia wioski z wyborem kierunku. Wioske przenosi ze wszystkim,budynki,wojsko. Jedyna wada, to przedmiot można użyć tylko 48h od startu na świecie,potem znika.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry