Świąteczna Runda - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
472
Ja bym spojrzał inaczej. W zeszłym roku w Specjalu udział wzięło lekko ponad 1000 graczy, część została zjechana, część dotrwała z 1 wioską[czyli do nagrody nie byli wliczani] ale grało sporo. Specjal nie był reklamowany poprzez grupową wiadomość od teamu.

W tym roku, po reklamie na wszystkich serwerach...wynik nie jest lepszy. Czyli coś jest nie tak, czyż nie droga administracjo?
 

DeletedUser153746

Guest
Runda Świąteczna i tak już rozstrzygnięta..
Zakończy się przed świętami czy też nie ? hehe powodzenia co ty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188613

Guest
Jest szansa, że jak szybko zdominujecie to turniej zakończą szybciej...

Nie zakoncza,jak by był drubens to by zakonczył;-) Mainsin tłumaczy sie tym ze jest to runda zaplanowana i musi byc do konca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
No i przecież jest. Tylko że aby na niego się zalogować trzeba na stronie głównej kliknąc Szybkie a nie Special. Co za różnica?

Taka iż przez ten ala specjal, zablokowane są rundy Sp, czyli runda trwająca kilka godzin !
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
zobacz inaczej mainsin, tak jak lubisz dla swoich statystyk
wbiło 800 graczy
a ilu łącznie graczy by wbiło, gdyby były sp w święta
przez ten czas co będzie trwal "specjal" na szybkich
więcej niż 800
czyli z tego wynika
że specjal się nie opłaca
bo więcej osób by na szybkie wbiło
 

DeletedUser153746

Guest
zobacz inaczej mainsin, tak jak lubisz dla swoich statystyk
wbiło 800 graczy
a ilu łącznie graczy by wbiło, gdyby były sp w święta
przez ten czas co będzie trwal "specjal" na szybkich
więcej niż 800
czyli z tego wynika
że specjal się nie opłaca
bo więcej osób by na szybkie wbiło


no juz pp nie bedzie aktywowanych :D Dawać sp... na co wy liczycie :D Jeszcze dacie rade spceka otworzyć ! (Beda podwójne zyski !)
 

DeletedUser153746

Guest
karola się zjedzie na starcie, spokojnie on nic nie dostanie

Tu nie chodzi o mnie :D Ja pp nie kupuje (no może jak zaczynałem wysłalem sms-a ) Teraz pkt sponsoruja mi plemiona.pl i wszystkie inne wersje gry...

A kto mnie zna to wie że rozdaję pp :D (pozyczam bez oddawania tez się zdarza) :D
 

DeletedUser188613

Guest
Przepraszam ze sie wtrące ale długo jeszcze bedzie ta cała psełdo runda sp?? moze ja ktos normalny zakonczyc i da normalne sp??
 

DeletedUser177479

Guest
Jak tak bardzo chcecie, to mogę wrzucić na forum plemienia pomysł szybszego zakończenia rundy świątecznej :) jeśli załóżmy powyżej 90 procent graczy będzie za to wtedy złożę tą propozycję MainSin :) bo runda już jest rozstrzygnięta, a mało komu będzie chciało się wbijać podczas świąt :)
 

DeletedUser177479

Guest
o północy wyłącza mi się śpioszek, to zrobię ankietę 24 godzinną ;)
 

DeletedUser177479

Guest
koło 1:00 podam wam wynik, jeszcze 7 osób nie zagłosowało
 

DeletedUser153746

Guest
To juz powinno byc dawno zakonczone..

I tak nie będzie :D Bo lipa zakończyć runde swiąteczną przed swiętami czyż nie MainSin ? szkoda że nie chcesz z nami podyskutować. A być może 800 Twoich znajomych startuje jutro któż to wie. :) Nie ma co się irytować. Pomysł nie wyszedł ale cóż .
 
Status
Zamknięty.
Do góry