ładowanie informacji o wojska w KP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser131667
  • Data rozpoczęcia

czy jestes za czy przeciw

  • TAK

    Głosy: 6 75,0%
  • NIE

    Głosy: 2 25,0%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser131667

Guest
Gdy posiadamy konto premium i w ustawieniach co ma na sie ładowac podczas najechania kursorem na swoja wioskę zaznaczymy pokaz wojska to wojska faktycznie sie nam pokazują, ale wojska w wiosce a nie swoje wojska w tej właśnie wiosce którymi będziemy mogli zarządzać. Moja propozycja jest taka ze albo można wybrać w ustawieniach czy maja się lądować wojska w wiosce czy wojska którymi można zażydzać czyli wyprodukowane w wiosce albo żeby podczas wyświetlania pokazywały się i jedne i drugie
 

DeletedUser93204

Guest
Pomysł dobry.Gdy ma się dużo wiosek to nie kazdy gracz ma tyle czasu żeby sprawdzać ile ma tutaj wojska swojego..Dobrze byloby gdyby pokazywało wojska stacjonujące we wiosce (ze wsaprcia i swoje) i niżej wojska z rekrutowane w tej wiosce.Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Gdy posiadamy konto premium i w ustawieniach co ma na sie ładowac podczas najechania kursorem na swoja wioskę zaznaczymy pokaz wojska to wojska faktycznie sie nam pokazują, ale wojska w wiosce a nie swoje wojska w tej właśnie wiosce którymi będziemy mogli zarządzać. Moja propozycja jest taka ze albo można wybrać w ustawieniach czy maja się lądować wojska w wiosce czy wojska którymi można zażydzać czyli wyprodukowane w wiosce albo żeby podczas wyświetlania pokazywały się i jedne i drugie

a czy niejest juz opcja dla posiadaczy KP

Przeglad - Wojska -Wlasne i pokazuje jakie sa twoje w danej wiosce , ktorymi mozesz wykonywac manewry ....
wiec zbedne bo cos podobnego juz tutaj sie znajduje ....

pozatym zbedna opcja jak grasz majac nawet 400 wiosek w przynajmniej 75% wiesz jakie masz zasoby militarne ... ja przynajmniej grupujac wiochy wiem pozniej co i jak ^^
 

DeletedUser96177

Guest
Pomysł do akceptacji , gdyż (może cię niezrozumiałem) wojska w innej wiosce można ująć za nasze .
 

DeletedUser131271

Guest
a czy niejest juz opcja dla posiadaczy KP

Przeglad - Wojska -Wlasne i pokazuje jakie sa twoje w danej wiosce , ktorymi mozesz wykonywac manewry ....
wiec zbedne bo cos podobnego juz tutaj sie znajduje ....

pozatym zbedna opcja jak grasz majac nawet 400 wiosek w przynajmniej 75% wiesz jakie masz zasoby militarne ... ja przynajmniej grupujac wiochy wiem pozniej co i jak ^^
Tu chodzi o widzenie wojska we wszystkich naszych wioskach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry