Łączenie wiosek - Udoskonalenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser166886
  • Data rozpoczęcia

Czy się wam to podoba

  • Podoba mi się

    Głosy: 17 20,0%
  • nie podoba mi się

    Głosy: 58 68,2%
  • Jeszcze trzeba to udoskonalić

    Głosy: 10 11,8%

  • W sumie głosujących
    85
Status
Zamknięty.

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Najgłupsze, to to nie jest :)

A gdyby to nazwać powiedzmy "stolicą"? Gdyby było tak, że gracz w miarę rozwoju może jedną wioskę wybrać na swoją "stolicę" i tam dawać jakieś bonusy?

Tak psioczycie, a coś w tym rodzaju jest właśnie wprowadzane - system flag. Podobno za granicą bardzo to przypadło do gustu graczom.

Moim zdaniem pomysł wart jest przemyślenia. Daję na tak, ale tylko po to, żeby zachęcić autora pomysłu do dopracowania koncepcji.

Nie jestem pewny, czy zwiększanie "potencjału" wioski przez łączenie, to dobry pomysł. Oznaczałoby to wzrost "potencjału" o 100% przy pierwszym połączeniu, 50% przy drugim itd - za duże skoki. Ale gdyby ten potencjał wzrastał wolniej....

A co jeśli wioska zostanie podbita? Nic - dla dotychczasowego właściciela przestaje być "stolicą", a dla nowego nie jest. Poprzedni właściciel wybierze sobie nową wieś na "stolicę" i tam przydzieli "bonusy" - czyli mniej więcej tak, jak w systemie flag.

@heseni - sprawdź jak działa system flag, bo być może jest to w dużej mierze realizacja Twojego pomysłu
 

DeletedUser168199

Guest
Bez urazy, ale dawno nie widziałem tak durnego pomysłu :p Przecież, to bez sensu bo jak niby można połączyć dwie wioski ?? Czyli jeśli twoje dwie wioski są oddalone od siebie o dwa kwadraciki to nagle się łączą i swoją wielkością zajmują 3 kwadraciki na mapie ??:confused: Albo, w takim razie kopalnie dawałyby po 6000K na godzinę - czy to nie za dużo ? Chociaż są też pozytywy. Bo jeśli masz baaaardzo dużo wioch to marnujesz na nie mnóstwo czasu, a jeśli byłyby połączone to wszystko szło by sprawniej. Jednak jestem na NIE :)
 

DeletedUser147386

Guest
A co będzie, jeśli ktoś, kto ma 800k pkt przejmuje wioskę, czy miasto składające się z 10 wiosek ?
Przecież teoretycznie nie może mieć takiej wioski ?
Czy jak ktoś posiada np. 110 wiosek, ma jedną połączoną, i ją straci, to będzie mógł sobie zrobić kolejną ?
Tym sposobem fronty będą się składały z jeszcze większych bunkrów przystosowanych do obrony przed offem kilka/kilkanaście razy większym, od zwykłych...
Wszystko byłoby większe, i wprowadziłoby niepotrzebne zamieszanie do gry, ja jestem na NIE.

łoo/ja na jednym świecie mam 2 tysiące wiosek a na 2 świecie ponad 3 tysiące wiosek/ciekawe co nie?
 

DeletedUser

Guest
Daj sobie spokój z tym na nie nie nie nie i jeszcze raz NIE
 

DeletedUser

Guest
Błagam... Nie przesadzajcie z pomysłami udziwnienia gry.
 

DeletedUser166886

Guest
Bez urazy, ale dawno nie widziałem tak durnego pomysłu :p Przecież, to bez sensu bo jak niby można połączyć dwie wioski ?? Czyli jeśli twoje dwie wioski są oddalone od siebie o dwa kwadraciki to nagle się łączą i swoją wielkością zajmują 3 kwadraciki na mapie ??:confused: Albo, w takim razie kopalnie dawałyby po 6000K na godzinę - czy to nie za dużo ? Chociaż są też pozytywy. Bo jeśli masz baaaardzo dużo wioch to marnujesz na nie mnóstwo czasu, a jeśli byłyby połączone to wszystko szło by sprawniej. Jednak jestem na NIE :)

Czytajcie ludzie, połączyć można tylko 2 wioski blisko siebie jeżeli jest już przerwa to połączenie nie jest możliwe
 

DeletedUser

Guest
Można tak, żeby wybrać która ma zostać, a która ma wejść w tamtą. ;)
 

DeletedUser

Guest
Powiem szczerze, że dla mnie każde ulepszenie jest oznakom słabości.
Prawdziwy gracz nie potrzebuje żadnych ulepszeń aby coś osiągnąć, to właśnie pokazuje, że na plemionach robi się pokolenie (będę musiał użyć słowa, którego nienawidzę) noobków.
 

DeletedUser135398

Guest
wszystko fajnie ładnie i przyjemnie, ale jak połączysz 2 wsie, to z jakich koordów wyślesz wojska ?
 

DeletedUser167711

Guest
Połoncze sobie dwie wioski w jednom i wtedy będzie to super fajny zamek - ten pomysł podchodzi mi właśnie pod coś takiego, bez obrazy dla autora pomysłu. Takie coś nigdy nie wejdzie do plemion, w innych grach owszem, ale do plemion to nie pasuje.
 

DeletedUser168199

Guest
Powiem szczerze, że dla mnie każde ulepszenie jest oznakom słabości.
Prawdziwy gracz nie potrzebuje żadnych ulepszeń aby coś osiągnąć, to właśnie pokazuje, że na plemionach robi się pokolenie (będę musiał użyć słowa, którego nienawidzę) noobków.




Co ty wgl gadasz człowieku ?!?! Ulepszenia tu sugerowane nie mają na celu pomagać noobkom w grze, a jedynie ją urozmaicić. Co do pokolenia n00bków to nie jest ono spowodowane ulepszeniami. Noobki były, są i będą i żadne ulepszenia nie mają tu nic do znaczenia.
 

DeletedUser166886

Guest
Ludzie nic wam się nie podoba, a tak w ogóle to poczytałem sobie forum i pewne osoby to się wypowiadają i głosują po to by zostać kimś na tym forum. Mi te podpisy łucznik czy chłop nie rajcuje, możecie mi podpisać nawet wieśniak. Mi w tym wszystkim chodzi o to by gracze którzy naprawdę mają głowy do gry i bardzo dobre pomysły taktyczne nie kończyli tylko temu bo nie mają czasu na ogarnięcie 500 wioch. Ja na to wszystko mam czas, ale są tacy gracze że pokończyli grę temu iż potrzebuje ona coraz więcej czasu.
 

DeletedUser155263

Guest
łaczy się 2 gosic
z ratki na 30 to co będzie ratek 60 ?> haha lol

na nie
 

DeletedUser166886

Guest
Na początek przeczytaj co wcześniej było pisane a później zadawaj pytanie. Kolejny nabijaczu pkt na forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry