Łączenie ugrupowań wojskowych.

  • Rozpoczynający wątek TestesAGP
  • Data rozpoczęcia

Łączenie ugrupowań wojsk

  • Funkcja przydatna

    Głosy: 9 34,6%
  • Funkcja zbędna

    Głosy: 17 65,4%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Mam sugestię. Czy istnieje możliwość wprowadzenia opcji łączenia zgrupowań wojska?
Chodzi o to, że teraz takiej ewentualności nie ma (jedynie przy wsparciu obronnym), a dobrze by było, gdyby dało się połączyć armię z kilku wiosek.
Zmieniłoby to sposób działania.
Skoro surowce można łączyć, to łączenie armii też mogłoby być.
Oczywiście mogłoby to być realizowane dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu gracza.
Pozdrawiam.

P.S. Komentarze "za" i "przeciw" mile widziane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser132895

Guest
Nie wiem o co ci dokładnie chodzi może daj jakiś przykład żeby to lepiej zobrazować.
W każdym razie jeśli chodzi o pomoc to możesz wysyłać wojska z innych wiosek na pomoc do atakowanej wioski.
Jeśli chodzi o atak to po jakieś aktualizacji wyszły światy z obozami wojskowymi gdzie za monety było można łączyć wojska ofensywne z kilku wiosek i wysyłać je w jednym ataku. Nie spodobało się to jednak znacznej większości graczy i zostało szybko wycofane.
 

DeletedUser

Guest
Nie spodobało się to jednak znacznej większości graczy i zostało szybko wycofane.
Dlaczego?

Chodziło mi własnie o łączenie wojska ofensywnego.
Przykładowo, kumulujemy wszystkie wojska z wioski B i C w wiosce A i stamtąd wysyłamy je w 1 ataku dalej.

O możliwościach obronnych wiem, z tego czasem korzystamy.
 

DeletedUser121776

Guest
Pobaw sie symulatorem to zobaczysz, ze pomysl totalnie bezsensu. Jak wyobrazasz sobie obstawianie frontu / obrone na froncie przy laczeniu wojsk atakujacych? :D
 

DeletedUser159480

Guest
Nie, ponieważ doprowadzi to do tego, że ludzie podeślą całe wojska na front i w przeciągu kilku minut będą mogli rozpocząć wielkie działania wojenne z czasem dojścia do kilkudziesięciu h. Głos przeciw.
 

DeletedUser

Guest
Pobaw sie symulatorem to zobaczysz, ze pomysl totalnie bezsensu. Jak wyobrazasz sobie obstawianie frontu / obrone na froncie przy laczeniu wojsk atakujacych? :D

Ale to mogłoby być jako opcja, niekoniecznie do realizacji.

Nie, ponieważ doprowadzi to do tego, że ludzie podeślą całe wojska na front i w przeciągu kilku minut będą mogli rozpocząć wielkie działania wojenne z czasem dojścia do kilkudziesięciu h. Głos przeciw.

Istnieje taka opcja. Rozumiem.
 

DeletedUser180001

Guest
Jestem na nie, ktoś połączy sobie 100.000 topora i 40.000 lk, rozwal taki off swoim deffem, wtedy nie było by myślenia nad grą ^^
 

DeletedUser180220

Guest
Pomysł bez sensu, no może nie do końca bez sensu, ale mało kto się na to zgodzi, nie znajdziesz wielu popierających tą propozycję. Wtedy ta gra straci sens, po co będziesz miał obstawiony front, skoro gracz zgromadzi trzydzieści offów w wiosce i rozwali bunkier co stoi 300k deffa. Pomysł bez sensu i tyle w temacie
 

DeletedUser177072

Guest
Argumentem było łączenie surowców tylko, limit stanowi spichlerz podobnie byłoby z wojskiem, wiec off byłby taki sam, ale produkowany np w 1 dzień.
 

DeletedUser

Guest
czyli po prostu przesunięcie wojsk do innej wioski? tak jak z rycerzem:p?

ciekawe jak by to było.. przejmuje wioskę w centrum rywala - od razu przesuwam ofka i 50 szlacht, obstawiam wioskę zaraz po przejęciu ^^ byłoby ciekawie:p
 

DeletedUser

Guest
Oj byłoby i zmieniłoby sposób współdziałania w Plemionach. Z tą myślą właśnie zasugerowałem wprowadzenie tej zmiany.
Głównie chodziło mi to to, że w przypadku małej ilości wojsk w danej wiosce, można by było szybko zaskoczyć rywala i dokonać dużo skuteczniejszego ataku.
Mógłby to być limit do np. 10 wiosek - powyżej tej wartości, funkcja byłby już niedostępna.





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Widzę, że zdania są podzielone i brak jednomyślności. Zatem temat będzie ciągnął się bardzo długo. Może czas go zakończyć?
A może jest inne kompromisowe rozwiązanie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry