Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser187039

Guest
Ja bym opisał tą sytuację nieco inaczej krócej ;)
Wystarczy oszuści vs reszta świata :)
 

DeletedUser105922

Guest
Troszkę dziwny termin startu świata wybrali. Życzę wszystkim powodzenia, przyjaciół chętnych do startu na tym świecie zapraszam na pw.
 

Deleted User - 2002360

Guest
Termin w zasadzie taki jak zawsze - środek tygodnia, godziny okołopołudniowe, no może ze 2-3 godziny później niż zwykle
 

PanDa?

Zwiadowca
Wynik reakcji
212
Witam.Nie chce mi się szukać starych znajomych..Jest ktoś kto mnie kojarzy? Czas wystartować na 100 :D
 

DeletedUser181759

Guest
Wystartuje sporo utalentowanych graczy, wiele osób czekało na ten świat latami. Ale im więcej dobrych graczy, tym lepiej, bo przynajmniej szybko będzie można się dowiedzieć, kto w tej grze jest najlepszy :) Po dwóch miesiącach pewnie już wyraźnie będzie widać kto tak naprawdę ma w tej grze największy talent (mówię nie o graczach którzy będą zjadać darmówki, tylko o graczy którzy będą walczyć).
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.974
Wystartuje sporo utalentowanych graczy, wiele osób czekało na ten świat latami. Ale im więcej dobrych graczy, tym lepiej, bo przynajmniej szybko będzie można się dowiedzieć, kto w tej grze jest najlepszy :) Po dwóch miesiącach pewnie już wyraźnie będzie widać kto tak naprawdę ma w tej grze największy talent (mówię nie o graczach którzy będą zjadać darmówki, tylko o graczy którzy będą walczyć).

Kto w tej grze jest najlepszy nie dowiemy się nigdy, talent =/= farmienie na spółkę z copikiem, możemy natomiast wyłonić najlepszą ekipę spośród startujących na s100 (ciężko mówić najlepszą kiedykolwiek bo nie wszyscy wystartują, nie każdy grał tylko w jednym plemieniu i takie tam). Nie zgodzę się że w 2 miesiące zobaczymy kto ma talent, w 2 miesiące zobaczymy kto ma konto rozruszane 24/7. Natomiast na Boże Narodzenie pod koniec roku będziemy mogli porównać kto jak gra i które ekipy walczą najlepiej :) To będzie bardzo ciekawy świat, i mam nadzieję że potrwa długo, przy tej ilości ekip raczej szybko nie zobaczymy końca świata. I dobrze :D
 

DeletedUser183192

Guest
życzę na zaś wszystkim ekipom powodzenia!: ) niech wygra najlepszy ;p
 

DeletedUser152632

Guest
Siemka Dżonzi !! Kopę lat! Wy na serio? Tutaj?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser121776

Guest
s.1 byl, s.50 byl, no to teraz pora na s.100. Co to za jubileusz bez obecnie najstarszego plemienia w tej grze;]

Przy okazji pozdrawiam:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry