Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To już wolę poker
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nie znam gry. Można jakieś szybką instrukcje? @VN No Door
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak każdy na tym forum dodaje coś od siebie
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Aż taki miły nie jestem Nie wykorzystywałem nigdy życzeń aby sprawdzać czy ktoś jest online :⁠-⁠) Także poproszę dowody na te twoje "też" albo wymyśl lepszą głupotę
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Fala rozbiórek po jednej i po drugiej stronie Nie każdy umie może wygrać w rozbieranego pokera
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @Karaluch Xander kolego z nocnych przepychanek na rozbiórkach Taki mocny gracz i schodzi z frontu ?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Widzę że bardzo dobrze znasz realia że wymieniasz graczy z łapanki co na silę grają bo nie ma kto ich zjeść. Ale fajne opowiadania piszecie. Naprawdę na etapie 50% kosztów monet wykorzystujecie argument że trzymamy rozbiórki bo nie ma kto zjadać ? Jakoś z rozbiorem Draco nie było problemów z...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jeśli już pytasz to dla informacji nie kupowałem nigdy żadnych wiosek na plemionach. Będąc szczery nie wiem czemu piter nie lubił CSA ale zanim zacząłem aktywnie grać to trzymał się z Zawodowym. Zostałem poproszony do pomocy aby nocami pomagać pilnować konta i to czyniłem. Gracz stwierdził że...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dzięki za sprzedanie info ile joker miał wojska w obronie :⁠-⁠) Ale fakt jest się z czego pośmiać bo sam się uśmiechnął jak to zobaczyłem. Alei humoru nie zepsuło bo widziałem także inne przez dwa dni zabawy. Tych raportów już nie wstawisz ?
  10. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    36 Taa Nie mam co robić w życiu tylko spamować z bohem na FO
  11. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    31 Masz kwity to zgłaszaj a nie kolejne teksty typu "nie wiem ale powiem"
  12. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    56
  13. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    15
  14. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    294 @boh12prawdziwy czemu nie grasz z nami na 169 ?
  15. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    44 Berbec mnie zdradził na 169 Obiecał że wygra mi świat. A jak przyszło co do czego to obsral majty i nie zalogował Kolega :-|
  16. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    113
  17. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Wyjaśnił całą rozmowę :-D:-D
  18. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Ale o co mu chodziło z tym kościołem to ciężko zrozumieć. Przecież nie daje żadnego bonusu do obrony. A przy światach gdzie już kościół jest to każdy ogarnięty tak rozłoży wiarę aby na froncie zawsze była Wiara wyrównuje do 100% siły jednostek a nie dodaje dodatkowe profity. Chyba że ktoś...
  19. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    84
  20. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    35 Ave lamusy
Do góry