Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Zapraszamy w poniedziałek
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Gratulacje, profesjonalna analiza. Szkoda tylko, że kompletnie nietrafiona XD Ja myślałem, że wy tak chcecie tylko poprzeszkadzać na tych obrzeżach, żeby nam nie było za łatwo, ale wygląda na to, że jednak faktycznie wierzycie w te kocopoły, które Nexi wam powciskał i myślicie, że to się...
  3. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Nowym uczestnikiem zabawy 19
  4. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    15
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    napisz do @AnyFux
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Przykro mi kolego, ale nawet na Tobie mam 79% XD
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No dobrze, tylko czy to naprawdę jest powód do dumy skoro Waszym największym atutem jest gracz o nicku "Morale"?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam graczy
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dzięki @ikelos za spamowanie 100 ataków zwiadem o 4 rano, bo offy @WhyAlwaysTanum? w życiu by nas nie obudziły i byłaby lipa:cool:
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    W jaki sposób miałoby zależeć komuś na czasie jeśli w tym ataku szedł też szlachcic, więc prędkość i tak była 35 min/pole? XD Jedyne czego brakowało to taranów i tak jak pisze kolega Leszcz Kartograf, to się nonstop powtarza.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Przecież są screeny wrzucone, nie dalej jak 3-4 strony temu... Jeśli chcesz rzucać takie teksty, to bądź przynajmniej na bieżąco.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Żeby wam tylko czasu nie zabrakło do końca świata
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To znaczy no to powiem Ci szczerze że choćbym miał w każdej swojej wsi mieć 500 offów i wszystkie je stracić na jednej akcji kosztem Waszych 50 zagród deffa ale za to wioski by wpadły i byłby spokój na obrzeżach to tak - uznałbym że to było tego warte i są to niezauważalne straty, bo offy i tak...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Może warto jednak zwrócić uwagę na te statystyki, które mają znaczenie?
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Daj spokój chłopie. Dostałeś z 6-7 karet które akurat były doklejone na msy do wchodzących offów. Akcja była rozpisana bez żadnych fejków w LSW, szły na Was same offy więc z łatwością wiedzieliście gdzie i ile zassać CK od WHL. Niemniej jednak zgadza się - obroniłeś to i gratulacje. Nie siej...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Całe szczęście bo akurat huty nie burzyliśmy
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Straszna stypa na tym FO ;/// nie chce nikt nic poddymić?
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Dzień dobry, o co się kłócimy bo chciałbym dołączyć do dyskusji?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Moja huta żelaza miewa się fantastycznie
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak tam wasza huta żelaza?
Do góry