Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    japa tam patusie zostaw moich kolegów nowych
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    chętnie dołącze się do forumowej koalicji antydeckusiowej, gdzie się mam zgłosić?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Deckuś z Podziemia? WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jasne że się zdarza, do teraz mam skrina jak na 130 mi się tak wrzuciło, natomiast nie zdarza się że zawsze za pierwszym razem ataki/defy są dogrywane na +-10ms, a chyba głównie taki jest zarzut w kierunku histerii
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A to dopiero początek na północy, już nie mówiąc o południu, ale cóż trzeba się dostosować do metod przeciwnika xDDD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    DAJCIE NAM LEPSZEGO PRZECIWNIKA @Paczo121 NA PEWNO MASZ W ZANADRZU KOGOŚ Z IQ>100 NIE WIERZĘ ŻE NIKOGO NIE ZNAJDZIESZ
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty @PieniaczPolski podeślesz szablony do mk?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ja +3 dzisiaj w nocy a dopiero pół blanta spaliłem
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @PieniaczPolski pa jakie plemie na waszych plecach, może ich też weźmeicie do koalicji w sumie w porównaniu do Ciebie to rozwojem zbytnio nie odstają xDD
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Chłopaki pospinane bo z taką przewagą nic underom zrobić nie mogli, to co dopiero teraz jak przewaga topnieje xD
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @PieniaczPolski kiedy reaktywacja potężnego RDG?????
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty @Bombiarz? kłócisz się z jakimś nieudacznikiem który każdy świat przegrywa a na tym to ma zawrotne 16 wiosek xD
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale że typ z KND coś o rekrutacji gada to iksde
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Przygłupie jemu o nick chodziło @kochamTwojastara
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Mnie to prywatne blabla nawet nie interesuje, tak sobie oo humorystycznego posta zajebalem, emotki i tak muszą z Wami grać bo my byśmy się z nimi nie dogadali wiec whatever xD po prostu robienie damage Control że coś wyrwane z kontekstu jest zabawne jak paczo w grupowej pisze że shotas czasami...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    beskitu że wyciągnięte z kontekstu ja widziałem całość tych rozmów! Przy JZK jak napisał "No będziemy ich bić" to dalej napisał "Nie no żartuje dojdą do nas i damy im kilka blach bo nie jestem taki" Przy emotkach jak napisał "nie no emotki skosujemy" to potem dopisał że "Gdybyśmy byli tymi...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie wiem po co to wrzucasz, jakby @PatuSxAcE potrafił czytać to byłoby mu bardzo przykro
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Już mi się przypomniało skąd Cię kojarze, Ty to zrogowaciałe RDG zawsze prowadziłeś, popatrz na 161 też byłeś w sojuszu z ANCYMONAMI prowadzonymi przez czempiona, tam chyba mieliście 20k wsi przewagi? Wygraliście prawda?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czekają na kolejnego bana żeby z dziury wypełznąć ;p
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Mr-Pikuś jak tam akcja KND - emotki na UNDER dzisiaj?
Do góry