Wyniki wyszukiwania

  1. PrętemPoKlejnotach

    Światy 141 i 142 - dyskusja przedstartowa

    Co jak co, to 141 bardzo mi się podoba pod względem ustawień, nie powiem :P
  2. PrętemPoKlejnotach

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Ogólnie po ostatniej aktualizacji, przynajmniej u mnie, co chwilę jest problem np. z kolejką budowy - klikam raz, dodało się, patrzę jeszcze są surki, klikam drugi i nagle okazuje się, że jednak brakuje - wcześniej u mnie tego nie było ;P To samo z rekrutacją wojsk
  3. PrętemPoKlejnotach

    wcześniejsza rejestracja

    Odp: wcześniejsza rejestracja Według mnie to zły pomysł i tyle. Trzeba się trochę natrudzić aby dojść do celu. Nie wolno iść na łatwizne ;)
  4. PrętemPoKlejnotach

    Doświadczenie Rycerza

    Odp: Doświadczenie Rycerza Jestem na nie! Rycerz juz sam jest nadzwyczajny to ma być jakiś niesmiertelny czy co?? Pewnie by było ten ulepszony rycerz z 100 lekkiej vs 1000 pik i co rycerz z lekką wygrają?? BEZ SENSU:rolleyes:
  5. PrętemPoKlejnotach

    składanie surowców

    Odp: składanie surowców BEZNADZIEJA!!! BEZNADZIEJA!!!! I JESZCZE RAZ BEZNADZIEJA. Mi pasuje składanie surowców. Bo nie musze czekać i nic nie robić tylko np. jedną paczke na dzien a reszte surki na cos innego ;] Zły pomysł!!!!
  6. PrętemPoKlejnotach

    Opcja rekrutacja (KP) - poprawka?

    Odp: Opcja rekrutacja (KP) - poprawka? Ja rzadko mam KP i własnie mam to sie przyda taka niewinna kreseczka :) Pomysł dobry wg.mnie. Oczywiscie gos na Tak
  7. PrętemPoKlejnotach

    Punkty odok wioski

    Odp: Punkty odok wioski Ja tam kilkam mapa. Niecałe 2 sekundy i jest wszystko :) Niepotrzebne to jest wg mnie
  8. PrętemPoKlejnotach

    Coś ważnego i przydatnego

    Odp: Coś ważnego i przydatnego EEEE tam. Wogóle nie potrzebne jest to (conajmiej ja tak sądze) Zakaz jest wymieniania się kontami (chyba) A to kto by chciał konto żeby miec 2. Lepiej przejąć kogoś jak on juz nie chce grać
  9. PrętemPoKlejnotach

    Akademia

    Odp: Akademia Nie lubie masówek Chociaż pomysł dobry dosyć....
  10. PrętemPoKlejnotach

    Nowa opcja dla szlachcica...

    Odp: Nowa opcja dla szlachcica... Beznadzieja!!!!! Wez zacznij myslec normalnie....... Przeciez jakby mogli np. na 40 km dostac wiadomość zeby zawrócili?? :D
  11. PrętemPoKlejnotach

    Symulator

    Odp: Symulator Ale jakby była ta opcja bez KP to to premium wogole straciloby wartosć w dodatkowych funkcjach wedlug mnie. Ja tez otwieram 2 karty i jest normalka ;p
Do góry