Wyniki wyszukiwania

  1. Adeq x Atak

    Najlepsze plemię świata jubileuszowego świata 200

    Jakie są Wasze typy?
  2. Adeq x Atak

    Najlepsze plemię św198

    Jakie są Wasze typy?
  3. Adeq x Atak

    Najlepszy gracz św.190

    Siemka :) według was kto: - Będzie walczyć o topke punktów - Tytuł najlepszego plemienia - oraz jacy gracze będą zatrzymywać/przesuwać fronty, Pozdrawiam:)
  4. Adeq x Atak

    Najlepsze plemię s190

    Jakie są Wasze typy?
  5. Adeq x Atak

    Raportowanie postow

    Nie moglem znalesc odp na to nutrujace mnie pytanie.Nie ma takze w regulaminie.Jaki limit jest w raportowaniu postow i czy mozna bana za to wylapac. Aczkolwiek czlowiek roku ma 1000 ticietow ,czyli mam rozumiec,ze 1000 to najnizszy pulap jest.Chce z niego przyklad brac,wstawiac go za...
  6. Adeq x Atak

    Tabela kar na fo??

    Mam pytanie czy jest taka mozliwosc dostania bana na 4 dni i jesli mozna wiedziec za co takiego mozna dostac??Jesli to nie problem oczywiscie. tu w regulaminie nie ma,zeby gracz dostal na 4 dni,sa tylko kartki,zolta i czerwona. http://forum.plemiona.pl/showthread....egulamin-Forum
  7. Adeq x Atak

    Kto jest najbardziej wrednym członkiem teamu ?

    Może czas już na nowa ankiete dotyczaca teamu,jest sporo nowych modków. W tym temacie zabronione są komentarze na temat pracy teamu.Tylko można głosować i oczywiscie pisać na kogo sie głosowało.Ma miec ona charakter żartu,wiec zaczynamy.Powodzenia w doborze odpowiedniej osoby z teamu-takie...
Do góry