Wyniki wyszukiwania

  1. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale Ja grałem do końca i jeszcze kilku innych graczy.Nie wszyscy zakończyli od razu
  2. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale teraz gra z nami na tym świecie,
  3. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie na tym świecie z nami satynowa nie grała. Byla moderatorka,a Iza Pietruszka to zona Adriana,razem grali.
  4. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Az mi się łezka poleciała,gdy zobaczyłem filmik ,zloty,akcje pisane na kartkach. Swiat był bardzo wymagający, trwał kilka lat,przegrywaliśmy z PANTWO ponad 2000 wiosek.Ale determinacja, cierpliwość doprowadziła plemię do zwycięstwa. Dziękuję bardzo fanberbecia. Pozdrawiam Mateusz
  5. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zart Ci się trzyma doniek . Nigdy nie grałem, nie gram i nie zagram w enkach. To nie mój klimat xd Oczywiście ,ze gram na tym s200 jubileuszowym w plemieniu,który jest czarnym koniem tego świata
  6. Adeq x Atak

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Z tego co Ja pamiętam fabciu to HEG wygrało 3 światy s37, s62 i s79. sw82 wygrał HOTS
  7. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie opłaca się teraz robić rycka,za duze straty i nie będzie szansy na zielony skarbiec xd
  8. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja tu tylko rekreacyjnie wbiłem xd
  9. Adeq x Atak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam graczy
  10. Adeq x Atak

    Najlepsze plemię świata jubileuszowego świata 200

    Jakie są Wasze typy?
  11. Adeq x Atak

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    50 ,tak to juz ,jest i nie zmienisz tego juz.Chyba ze wrócisz do teamu i będzie jak dawniej.Teraz modki wcale tego forum nie ogarniaja ,na kazdym swiecie tak jest.
  12. Adeq x Atak

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    48 Od dawna tu nie ma kultury.Jak odeszles Z TEAMU tak się wszystko zmieniło.a tak fajnie było . Witam graczy
  13. Adeq x Atak

    S200

    szkoda wielka bulwa :)
  14. Adeq x Atak

    S200

    Start na s200 snipor da znać na pewno.Wiec większość graczy czeka na decyzje jego.Na razie jej brak.
  15. Adeq x Atak

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    buhaha nie musisz.To akurat nie Ja pisałem.Nawet nie ten czas na mnie byl.Mickez dla jasnosci,jedynie noca moglem grac lub na wekedzie.Mam 3 dzieci,prace,firmę,brak czasu.Tylko nocą po pracy jak wracałem to grałem. Oczywiście wiem,kto to pisał kursywa ,ale to nie Ja.
  16. Adeq x Atak

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    Tez nie mogę za to przeprosić,bo tego nie zrobiłem. Jak byś mnie trochę znal,wiedziałbyś,ze tylko nocą na koncie bylem i ze to nie Ja.Ale tłumaczyć się nie będę. Powodzenia jeszcze raz na kolejnym świecie moze200 hmm
  17. Adeq x Atak

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    Hejka. Gralem sam do rozpoczęcia waszej finałowej walki.Z dniem tym skasowałem konto.Gratuluje zwycięstwa,szkoda,ze nasi nie zagrali do końca. Ja nikogo nie obraziłem i nie mam za co przepraszać. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na innych światach.
  18. Adeq x Atak

    S200

    Mi się nie chce grac już, dokończę ten s198,Ja już mało co gram,brak czasu etc.Jak miałbym zagrać to tylko ze sniporem i tyle.Emerytura ,Ja już za stary na grę ile to można w to grac.
  19. Adeq x Atak

    S200

    O fajnie,a w jakim plemieniu byś grał. Czy P! reaktywujesz hmm
  20. Adeq x Atak

    S200

    Z chęcią bym z nimi zagrał po raz ostatni.Ale zarządzać już nigdy nie będę,wole grac jak szarak,tak jest najlepiej.
Do góry