Wyniki wyszukiwania

  1. złodziej marzeń

    Konto na forum -> zmiana samego nicku z pozostawieniem historii konta

    Wybacz Marseusz ale jesteś jedną z niewielu osób na plemionach na których odpowiedź nie czekałem :) Bardziej zależało mi na tym aby odpisał ktoś kompetentny i wiarygodny ;) /ciach/ Dziękuję za odpowiedź :) Przemyślę sprawę ;)
  2. złodziej marzeń

    Konto na forum -> zmiana samego nicku z pozostawieniem historii konta

    Witam :) Mam pytanie teoretyczne. Jeżeli gracz posiada dwa konta w grze (oczywiście nie jest to gra multi bo to uczciwy gracz tylko czasami grywa na jednym a czasami na drugim nicku z sentymentu) oraz posiada jedno konto na forum (dwóch nie może posiadać z tego co mi wiadomo) i chciałby aby jego...
  3. złodziej marzeń

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    Pamiętaj, że dawne światy trwały o wiele dłużej niż te obecne i trzeba było naprawdę dużo włożyć czasu w grę aby nabić TOP-kę, nie było dodatkowych funkcji KP ale był wolny przesył surowców ale i tak trzeba było farmić :). Braku umiejętności gry w plemiona CMS Nero nie można zarzucić bo grać...
  4. złodziej marzeń

    S150

    Witam. Najlepiej jak na s150 (jubileuszowym) ograniczono iloś członów plemion (multiplemion). Po co znów 8 członów Beduinów? Dlaczego znów ktoś ma zbierać wszystkich graczy z okolicy, brać wisielce, przejmować nieaktywne konta sztucznie budując plemię a na sam koniec zrobić z siebie Wariata dla...
  5. złodziej marzeń

    Nowe światy w starym stylu bez funkcji premium

    Nie chodzi o konta sztuczne tylko o takie gdy ktoś zaproszony poprzez e-mail loguje się i gra, rozwija wioskę pod przejęcie przez kolegę który go zaprosił gdy upłynie czas zaproszenia. Wioska znajduje się wówczas obok wioski tego gracza. Co do banów chodziło mi o zaostrzenie regulaminu oraz...
  6. złodziej marzeń

    Nowe światy w starym stylu bez funkcji premium

    Nie chodzi o PP chociaż nie mam danych ile przeciętnie gracz wydaje na grę w późnym etapie gry. W wielu przypadkach dla parzystych światów jest to 850 PP/miesiąc. Tak samo jak jednym wielkim nieporozumieniem jest nagroda za zaproszenie gracza na świat i osiągniecie przez niego chyba 500 pkt...
  7. złodziej marzeń

    Nowe światy w starym stylu bez funkcji premium

    Jest kilka dużych problemów na nawo powstających światach które psują rozgrywkę. Nie chodzi o style gry stary/nowy bo już niewielu jest graczy którzy chcieliby grać na starym stylu. Darmy. Największa patologia jaka istnieje na plemionach. Są masowo budowane przez graczy dla graczy do około 3-4...
  8. złodziej marzeń

    Wstępne logowanie

    1. Jeżeli skorzystam ze wstępnego logowania i zaloguję się później to czy mój start będzie liczony od momentu startu serwera czy też od momentu pierwszego logowania? Chodzi mi o okres ochronny oraz surowce w spichlerzu. 2. Jeżeli dostanę zaproszenie i nie skorzystam z niego od razu tylko w...
  9. złodziej marzeń

    Rachunek prawdopodobieństwa

    Szukam tematu który dawno dawno temu był w tym dziale (było to chyba wtedy jak po świecie chodziły jeszcze dinozaury) nt. zbijania poparcia przez szlachcica i obliczenia rachunku prawdopodobieństwa dla ataku 4 szlachcicami. Wypowiadali się tam kmic i szatdafakap. Widzę, ze archiwum zostało...
  10. złodziej marzeń

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    5 W podstawówce miałem 2 kolegow urodzonych 1 stycznia, ale fart ☺. Pozdrowienia dla fiolk, podobno to jej ulubiony temat☺. Zmartwilo mnie tylko "ulubione plemię" w jej temacie
  11. złodziej marzeń

    Procedura przekazania konta

    Wiem... Czepiam się szczegółów :) Chodzi mi o zwrot "na przekazanym" :)
  12. złodziej marzeń

    Procedura przekazania konta

    Chodzi mi o zapis w procedurze: http://forum.plemiona.pl/showthread.php?90100-Procedura-przekazania-konta 10. Zmiana nicka na przekazanym koncie nie jest możliwa. Czy ten zapis nadal jest aktualny?
  13. złodziej marzeń

    Stary wygląd strony głównej :)

    Dlaczego klikając na odnośnik "Do gry" na tym forum przekierowuje mnie na stary wygląd strony głównej? :)
  14. złodziej marzeń

    Świąteczna i sylwestrowa przerwa w atakach

    http://forum.plemiona.pl/showthread.php?114999-Świąteczna-i-sylwestrowa-przerwa-w-atakach&p=1712898#post1712898 Czy dobrze zrozumiałem? Nie jak zwykle od południa tylko od razu od początku dnia?
  15. złodziej marzeń

    TW Stats a logowanie

    Pewnie Twoich danych nie ma jeszcze na serwerze TW STAT. Poczekaj.
  16. złodziej marzeń

    Asystent Farmera

    Sprawdź ustawienia (filtr").
  17. złodziej marzeń

    Odznaczenia z świata x nie pojawią się na świecie y

    Patrzysz sam w swój profil? Poproś znajomego aby popatrzył i potwierdził czy odznaczenia są niewidoczne.
  18. złodziej marzeń

    burzenie spichlerza

    Moim zdaniem nie bo każda nadwyżka w spichlerzu przepada.
  19. złodziej marzeń

    Nowe światy a blokada farmienia na święta

    Chyba się mylisz. Przerwa była na Święta Bożego Narodzenia, nie było przerwy na Święta Wielkiej Nocy. Oczywiście atak można było wysłać ale był on traktowany jako odwiedziny. Ataki które zostały wysłane w przerwie w atakach i wchodziły po jej zakończeniu były normalnymi atakami. Nie przypominam...
  20. złodziej marzeń

    Lukasz032 vel anegdot :)

    W jaki sposób zostałeś moderatorem. Zniszczyłeś dział skrypty i pisałeś skrypty które nie działały. Jakie trzeba mieć znajomości?
Do góry