Wyniki wyszukiwania

  1. ewenem3nt

    Inwentarz 95s

    Pytanie co gnębi nie jednego na tym świecie czemu każdy dostał bonus pojemności spichlerza Ale już nie każdy dostał produkcji drewna ... czemu tak się stało ktoś wie ?
  2. ewenem3nt

    Trwają prace konserwacyjne

    kiedy to zostanie naprawione ? od paru dni gra się wiesza ... na s86 i to od paru dni wyskakuje takie a ticket mi nie działał jak chciałem zapytać
  3. ewenem3nt

    REKORDY Plemiona PL

    REKORDY PLEMIONA PL ==================================================================== Aby zgłosić rekord , należy , podać nick , świat , oraz rekord , oraz link do twstats lub screen potwierdzający rekord Zapisane rekordy są rekordami zgłoszonymi , możliwe że są lepsi -> proszę więc...
  4. ewenem3nt

    MC i producenci ?

    są tu tacy ? , dzielę się linkiem do moich cukierków . może i nie dopracowane , czasem nie równo zagra albo nie trzyma skali ale dopiero się uczę ;] https://www.youtube.com/watch?v=z9nh1P0iXQY jeżeli chodzi o drumy to używam standardowych lopów bo nie chce mi się kleić od podstaw , może...
  5. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    SKORO JUŻ TU ZAJRZAŁEŚ - PROSZĘ ODDAJ GŁOS (So und wenn du dir das durchgelesen hast stimme ab!) Moja propozycja dotyczy małego Guziczka , który umożliwiłby nam skasowanie zaznaczonych przez nas zaznaczeń na mapie . aktualnie każde zaznaczenie trzeba usuwać pojedynczo , przycisk ten bardzo...
  6. ewenem3nt

    KALKULATOR WIARY ?

    Witam , poszukuje czegoś w rodzaju kalkulator wiary czy coś takiego jeżeli takie coś istnieje , chodzi mi o narzędzie które będzie obliczać dokąd sięga wiara danej wioski z kościołem
  7. ewenem3nt

    BIJEMY REKORD WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBE !!!

    POMÓŻ NAM , 1 KLIK = JEDNO WYŚWIETLENIE , KLIKAĆ MOŻNA CODZIENNIE , UDOSTĘPNIAJCIE GDZIE TYLKO SIĘ DA , MOŻE SIĘ UDA POBIJ REKORD RAZEM Z NAMI MILE WIDZIANE DOWCIPY W KOMENTARZACH
  8. ewenem3nt

    jedno pytanie

    czemu robicie takie dziwne rundy ? po co dajecie regułę zagrody ? myślicie że ludzi to bawi ? owszem ale przez 5-10 min a nie przez 6h ! kiedy będzie jakaś normalna runda ? /edit post edytowany by Avi
Do góry