Wyniki wyszukiwania

  1. ewenem3nt

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    pozdrawiam wszystkich starych graczy APK którym udało się dostać do plemienia .... dla mnie zabrakło miejsca , miłego dnia wszystkim :)
  2. ewenem3nt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    A mi akurat ograniczone farmienie pasuje , chociaż wolałbym całkiembez farmy , pozdrawiam serdecznie osoby oczekujące na start :)
  3. ewenem3nt

    Świat barbarzyński

    no niestety , z roku na rok plemiona tracą na popularności ,ciągle wychodzą takie same światy, nie trudno zauważyć że gra ledwo zipie , nie zdziwiłbym się gdyby za jakiś czas ,gra generowała większe straty niż zyski a jak możeby się domyślić , właściciele naszej gry nie będą dokładać do interesu...
  4. ewenem3nt

    Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

    Ustawienia pryma sort ...takie nie za dobre nie za słabe :D może w końcu swiat przetrwa chociaż 2 lata ...
  5. ewenem3nt

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    Pare lat nie gram i forum jak i gra się zmieniła ... pozdrawiam wszystkich którzy mnie pamiętają a wracając do tematu to najlepszy był tylko jeden Wioska barbarzyńska
  6. ewenem3nt

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    Ustawienia fajne ... Ale moglo byc lepiej.zagram .
  7. ewenem3nt

    Inwentarz 95s

    Pytanie co gnębi nie jednego na tym świecie czemu każdy dostał bonus pojemności spichlerza Ale już nie każdy dostał produkcji drewna ... czemu tak się stało ktoś wie ?
  8. ewenem3nt

    Samouczek - czy warto?

    Klep Eko ... koszary sa nie potrzebne bo nie zwroci ci sie surka z ich budowy nie wpominając juz o wojsku ktore nie moglo by farmic .... +1 post -------------------------------------------------------------- Klep Eko ... koszary sa nie potrzebne bo nie zwroci ci sie surka z ich budowy nie...
  9. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    Wygasły linki od obrazków z guzikiem co głosił napis "usuń zaznaczone" gdyby ktoś zrobił taki obrazek było by Milo sam jednak straciłem nadzieje ze wprowadza to udogodnienie
  10. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    za to doczekaliśmy się nowych błyskotek które nawet przeszkadzają mi trochę w grze , czekam na więcej opini, zachęcam do głosowania 200 osób ZA 5 przeciw .... Nikt się nadal nie interesuje tym by to dopracować w grze :-\
  11. ewenem3nt

    Trwają prace konserwacyjne

    kiedy to zostanie naprawione ? od paru dni gra się wiesza ... na s86 i to od paru dni wyskakuje takie a ticket mi nie działał jak chciałem zapytać
  12. ewenem3nt

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    12... weź ktoś napisz coś mądrego w temacie z mojego podpisu ... bo mi się ostatnio 2 warny posypały i nie chce ryzykować hehe
  13. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    myślę że nie tylko twoja , a póki co UP
  14. ewenem3nt

    Innowacja znacznie usprawniająca pracę plemion

    ci którzy klikają na TAK nie są ograni jeszcze i nie potrafią sami sprawdzić kto czyta a kto nie
  15. ewenem3nt

    Innowacja znacznie usprawniająca pracę plemion

    bez sensu , ktos by sobie oznaczał zakładki i nie musiał czytać wcale , na to są inne sposoby i taka opcja jest zbędna :P
  16. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    dzięki :) Zapraszam do dyskusji , im większa będzie aktywność tematu tym większe szanse że ktoś to zauważy .... albo wreszcie doda ten guziczek żebyśmy im tylko dali spokój hehe :)
  17. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    Kolejna aktualizacja a guzika dodać nie mogą . Głosujemy nadal ...
  18. ewenem3nt

    Propozycja Dodania Nowego przycisku pozwalającego usunąć zaznaczonia na mapie

    Mi się nie śpieszy, będe aktualizować aż się zainteresują, a teraz zachęcam do głosowania ;-)
  19. ewenem3nt

    REKORDY Plemiona PL

    przekażę temat komuś kto będzie miał chęć prowadzić go i aktualizować ,
Do góry