Wyniki wyszukiwania

  1. damianp6

    Pytanie do administracji

    Zbędne posty/tematy Chciałbym spytać dlaczego po prostu nie usuwacie zbędnych postów/tematów w dziale "Pytania"? Zrobił się tam okropny chaos. Teraz nawet przez wyszukiwarkę ciężko znaleźć odpowiedź na zadane pytanie. Są tam tematy z pytaniami na które było wiele razy już dopowiadane. Proponuje...
  2. damianp6

    Zwijanie przyklejonych tematow

    Odp: Zwijanie przyklejonych tematow Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby zamieszczenie jednego linku do działu FAQ zamiast tych 8 przyklejonych tematów.
  3. damianp6

    Cytowanie selektywne.

    Odp: Cytowanie selektywne. Dla mnie duży! Na innych forach jest taka opcja to czemu tu jej nie może być? To Ty przeczytaj dokładnie moją wypowiedź. Czasami są bardzo długie wypowiedzi a ja chcę zacytować coś z początku i środka. Czy nie prościej zaznaczać sobie podczas czytania i wcisnąć...
  4. damianp6

    Zmiana decyzji natychmiastowa

    Odp: Zmiana decyzji natychmiastowa Popieram ten pomysł. W obecnym systemie dodawania punktów reputacji jest jeszcze kilka małych błędów, ale pewnie z czasem wszystko będzie OK.
  5. damianp6

    Cytowanie selektywne.

    Odp: Cytowanie selektywne. Jestem za dodaniem tej opcji. Ułatwiłoby to cytowanie wybranych zdań, lub nawet słów z wypowiedzi. Nie zawsze jest sens cytować wszystko, a czasami z bardzo długiej wypowiedzi chcemy wybrać jedną linijkę. Jestem ZA :)
  6. damianp6

    Ulepszenie placu

    Odp: Ulepszenie placu Pomysł bardzo dobry. Bardzo ułatwiłoby to grę.
  7. damianp6

    Wygaszanie postów

    Odp: Wygaszanie postów Pomysł bez sensu. Ludzie którzy piszą "głupie" posty sądzą, że są one świetne i nawet nie myślą o ich usuwaniu dlatego zajmować się tym muszą modki :) Są tez tacy którzy piszą tylko po to bezsensowne posty aby mieć lepszą rangę i jak najwięcej postów na koncie ;)
Do góry