Wyniki wyszukiwania

  1. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    już widzę te raporty + 1000% do ataku, bo ktoś sprytny założył 100 mulciaków z 1 osobowym plemieniem i każdemu wypowiedział wojnę
  2. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Niech wojna będzie totalna -10% za każdego sojusznika/pona na mapie -10% za każde współdzielone forum -10% za każde dzielenie planera
  3. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Jak czytam niektóre wiadomości to aż liczę na to, że w końcu jakiś niemiecki operator zaprowadzi tutaj porządek i usunie w cholerę wszystkie światy z farmą i bez farmy i zostaną tylko te z giełdą
  4. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Mam nadzieję, że opcja zapraszania znajomych też będzie wyłączona tak jak na 133
  5. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Żadne Podobno wszystkie się przestraszyły farmy, a SPEED gra już na 147 i raczej nie wystartują na 150
  6. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Światy bez farmy były by spoko, gdyby chociaż trzeba było wstać w nocy i kliknąć to eko na wszystkich mulciakach, ale po co skoro do klikania eko można bota ustawić i nie trzeba się martwić.
  7. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ciekawe czy w związku z tym, że jest ograniczona farma to świat będzie posiadał swój "pierścień mulciaków" tak jak na każdym świecie bez farmy, czy może rozkład wiosek będzie równomierny jak to jest na światach z farmą ?
  8. fesh

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Mam nadzieję, że będzie maksymalnie 50 osób w plemieniu i nie będzie opcji przenoszenia.
  9. fesh

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Wcale mnie nie dziwi, że na zmiany najbardziej narzekają przedstawicieli plemion które startowały na 2 człony grające i kolejnych 5-6 członów darm i do tego ustawiały sobie dyplomację już przed startem świata. Jak dla mnie obecna zmiana jest najlepsza od czasów wycofania przedmiotów rycerza.
  10. fesh

    [Pasek] Notatkowanie wiosek z raportów

    @Hermitowski Z jakiegoś nieznanego mi powodu wersja dla światów z rycerzem nie działa poprawnie na świecie klasycznym, ale tylko w przypadku gdy się bronimy. Prawdopodobnie chodzi o ilość wykonań którejś pętli. Skrypt przerabiałem na szybko dzisiaj rano i chciałem podzielić się wynikami z resztą...
  11. fesh

    [Pasek] Notatkowanie wiosek z raportów

    Działające skrypty. Proszę o dodanie do skryptoteki ",tekst+="",tekst+="\n[i]Power3d by Fesh";var wioska=$("table#attack_info_att")[0].rows[1].cells[1].getElementsByTagName("span")[0].getAttribute("data-id")}else {var poziom=0;try {for(var...
Do góry