Wyniki wyszukiwania

  1. erielle

    Świat 200 (04) Scenariusz końca świata

    Dominacja, ale na tyle duża, żeby gra nie skończyła się w 3 miesiące.
  2. erielle

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Super, na coś takiego czekałam. Prawie jak świat 10 :D
  3. erielle

    Światy 141 i 142 - dyskusja przedstartowa

    świat 142: maksymalna odległość dla szlachcica to na pewno tysiąc pól, nie sto ? Bo podaliście : 1000.
  4. erielle

    Twierdza - komentarze

    Mam wrażenie, że już kiedyś był świat z czymś podobnym. Chyba jeszcze przed światem z odkryciami ? edit: Znalazłam : obóz wojskowy, świat 42. Nieudany eksperyment :)
  5. erielle

    książka na lato

    Dziękuję, miłej lektury :)
  6. erielle

    książka na lato

    Viaville to spokojne miasto, rodzina Colona zaprowadziła tu porządek kilka lat temu, eliminując niemal całkowicie konkurencję. Ale nie tylko włoska mafia rządzi miastem i chroni tych, którzy się jej podporządkują. Istnieje w Viaville organizacja o wiele potężniejsza, starsza, lepiej ukryta. Ci...
  7. erielle

    Moja Twórczość ----- Książka: xxx( część wstępu)

    nigdy nie "chwal" się wersją surową, z błędami, jeśli chcesz, żeby ktoś potraktował cię poważnie.
  8. erielle

    Tribal Wars 2 - Dyskusja

    Plemiona są "oldscool'owe", prosta grafika i obsługa, to ma swój urok i swoje plusy. Za tą prostotę je lubię. Tribal Wars 2 będzie celowało w młodszych odbiorców, i tych którzy lubią "skomplikowaną" grafikę. Spróbujemy, zobaczymy :)
  9. erielle

    Ile pyszności w miseczce? ;)

    stawiam na 77 : 25 orzechów i 52 cukierki :p
  10. erielle

    Nowe zasady

    drogi Bryffcie, Drubensie, jarq'u .... brakuje w tym nowym regulaminie czegoś istotnego, co miało się tam znaleźć. mówiliście, że będzie i co ? ile warte są wasze słowa ?
  11. erielle

    Wioski w sąsiedztwie : Grupy

    może być :) to co teraz piszę, piszę, bo wiadomość "może być" była za krótka
  12. erielle

    Zmiana systemu Punktów Premium

    handel na allegro jest zakazany w grze możesz premium pożyczać czy dawać komu chcesz.
  13. erielle

    Zmiana systemu Punktów Premium

    kmic, miesiąc gry przy zakupie przez sms podrożało nie o 40 czy 80, ale o 100 % mam ci to policzyć ? już liczyłam z Bryfftem podwyżki podwyżkami, ale to JEST przegięcie. // jeśli ktoś jest na tyle bogaty by wyrzucać pieniądze na sms, mając dookoła wiele tańszych możliwości... - kmic
  14. erielle

    Zmiana systemu Punktów Premium

    ja mam 900 wiosek - bez premium tego się nie ogarnie płacić tyle za grę, na świecie który i tak już wymiera..... hmm no jeszcze trochę, troszeczkę, może do tego tysiączka dociągnę i chyba też przyjdzie pora kończyć ... :)
  15. erielle

    Zmiana systemu Punktów Premium

    wszystko czasem musi zdrożeć, ale ta podwyzka to przesada. premium na miesiąc kupowane sms-em do tej pory kosztowało około 20 zł [2 smsy - 6 punktów więc 1 zostawał, to było 22 zł] teraz - około 230 punktów premium to 4 sms-y po 10,99 zł... czyli 44 złote ; podwyżka o całe 100 % ja...
  16. erielle

    Wersja 6.0

    ja tam wolę, żeby off rekrutował mi sie tydzień a nie dwa :) prędkość 1,6 jest najlepsza.
  17. erielle

    Wersja 6.0

    a od kiedy i na których światach ?? bo rezerwacje rekrutacji to fajna rzecz, ale na 16 też to wszystko będzie ?
  18. erielle

    Automatyczny powrót wojsk

    NIE - jak pisali poprzednicy, albo wysyła się szlachtę z defem po to, żeby tam został, albo ja chcę jakiemuś noobkowi odbić wioskę i ubić jego offa :P kiedy przejmujesz wioskę, to twoja sprawa, z jaką obstawą wysyłasz grubaski, i czy przypilnujesz jej powrotu, czy nie :)
  19. erielle

    osady koczownicze

    wioski koczownicze i tak wypadają na mapie przypadkowo. więc czemu nie. atrakcja jak każda inna, jestem za
Do góry