Wyniki wyszukiwania

  1. Slawek955

    Rap

    Zapraszam do sprawdzenia tracku mojego koleżki. Nie jest to super wysoka półka rapu, ale chłopaczyna ma straszną zajawkę na to i ciągle ćwiczy, i katuje nas freestylem jak tylko z Nami wychodzi gdziekolwiek :] Także zapraszam raz jeszcze ;) Ajot - 02 I zapraszam do polubienie go na...
  2. Slawek955

    Światy 70 i 71 - dyskusja

    Zaczynam mieć duży uśmiech czytając ustawienia ś70 a tu : " Nowe funkcje Premium: tak " I już padaka ;/ Chyba raczej ś71 lepszy choć szkoda że brak farmienia :/
  3. Slawek955

    Szybkie - Informacje z całego świata.

    Przycisk odnosiłby Cię do normalnej rejestracji tak jak się to robi normalnie. By zagrać na np. szweckich szybkich musisz tam posiadać konto. Nie masz go ? Przycisk odnosi Cię do miejsca rejestracji i dopiero wtedy możesz grać ... To chyba logiczne. Nie chce tworzenia globalnego systemu, w...
  4. Slawek955

    Sojusz

    Fakt, że brakuje ostatnio pomocy w formie defensywnej od strony sojuszników. Sojusznik od ataku tylko to trochę słabo. No ale można by przemyśleć nad właśnie opcją odblokowania wysyłania wsparcia sojusznikowi po czasie np. (30-60dni) z dodatkową opcją np. "podpisania sojuszu" tj. się wypowiada...
  5. Slawek955

    Komunikator

    Ohhh matko było tych tematów już sporo. Taki czat obciąży serwery i przeszkadzałby raczej a nie pomagał. Są setki stron i programów... Poprzez np. QuakeNet Web IRC , Spikeria.pl ( czat + głos i kamerki ) lub nawet TeamSpeak3 bądź Skype. I po co męczyć serwery i ludzi ;p
  6. Slawek955

    Szybkie - Informacje z całego świata.

    Witam. Ostatnio pogrywam sobie w miarę możliwości na światach szybkich, zarówno polskich jak i zagranicznych. I właśnie tego tyczy się moje pytanie / propozycja. Mianowicie poszukuję lub chciałbym zaproponować stworzenie: Światowego Spisu Szybkich Wielu graczy lubi zagrać na...
  7. Slawek955

    Początkujący grafik - czeskimarynarz przyjmuje zlecenia

    Tak czeski i tobie też. A darthmo zamiast avka zrobił mi sygnaturke cholerka wie na co ;/
  8. Slawek955

    Początkujący grafik - czeskimarynarz przyjmuje zlecenia

    Czeski... Mi chodziło o prośbę z PW :P Tam o to z szablonem ;p
  9. Slawek955

    Początkujący grafik - czeskimarynarz przyjmuje zlecenia

    A co z moją prośbą ;/ Kurde
  10. Slawek955

    Warsztat DarthMo

    Darth ;/ U mnie taki mała prośba była ;p Wierze w Ciebie, że w miarę szybko coś wykombinujesz ;p
  11. Slawek955

    Warsztat DarthMo

    W ten szablon ( w rombie ) daj jakiś avek co wymyślisz ciekawego ;p A na samej górze obrazka daj ładnie jakąś ciekawą czcionką " aWP " A na dole obrazka napis " Nihovi " też jakoś ładnie ;p SZABLON
  12. Slawek955

    Warsztat DarthMo

    Hej Darth ... Poproszę avka z nickiem Nihovi ;p
  13. Slawek955

    Światy 64 i 65 - dyskusja

    aVe !! s65 !! Prosiłem o to i powstał spec 9 ( nie zbyt wyszedł ) ... ;/ Może wrócę by zagrać ? zobaczę ;p
  14. Slawek955

    Początkujący grafik - czeskimarynarz przyjmuje zlecenia

    Czarny ;p Ten pierwszy znaczy ;p A mi coś naskrobiesz tak po znajomości ;p ?
  15. Slawek955

    Special 9 - dyskusja

    No chyba jako iż powołałem tamten temat to powinienem zagrać na tym specku. Więc muszę ogarnąć z kim zagrać i gitara... No ale trochę sporo tego KP trzeba wcisnąć w tego specka.
  16. Slawek955

    Special 8 - dyskusja

    Nie zrozumieliśmy się... są osoby, które nie zasiadają do stołów, nie spędzają wtedy czasu z rodziną itd. Ale nie będę teraz tego wątku poruszał, zostawmy to...
  17. Slawek955

    Wiadomości

    Gdyby KP na miesiąc kosztowało 5zł to by każdy praktycznie na nim grał. No ale, jeśli ktoś chce teraz zakupić KP na miesiąc przez SMS np. to jest daleko w ... Bo musi wydać sporo więcej niż przez konto w banku np.
  18. Slawek955

    Special 8 - dyskusja

    No cóż został wybrany piątek i tyle... Ciekaw jestem ile osób wejdzie na ten świat ... Ateiści zrobią Nam ostrą jazdę :]
  19. Slawek955

    technologie

    Oczywiście na tak! Przy dużych ilościach wiosek to spory problem.
  20. Slawek955

    ranne wojsko

    Odpada ;p Co ci da np. z twojego +14 ( czyli 14 losowych jednostek ) jeśli twoje wojsko które zgineło liczyło ( przy ofiku ) ponad 9 tys jednostek ( full zagroda )... Nie przydatne chyba że na początek gry bo wtedy każdy pik się liczy ;o Ale jestem na nie !
Do góry