Wyniki wyszukiwania

  1. .JWP.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam przyjaciół, neutralnych i wrogów w ten piękny piątkowy poranek. <3
  2. .JWP.

    Rany boskie podbiłem wioske

    Rany boskie podbiłem wioske
  3. .JWP.

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    W kolejnej aktualizacji, by był jakikolwiek ruch na serwerze, do gry zostaną dopuszczone fikcyjne konta sterowane przez komputery inno
  4. .JWP.

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Za 3k pp napisze, że ta mapa mi się podoba. <lol>
  5. .JWP.

    Dyskusja odnośnie modyfikacji systemu zadań

    Start gry na nowym świecie powinien rozpoczynać wywiad z "mędrcem" który zada kilka pytań graczowi by pomoc mu w ustaleniu trybu gry - bardziej ofensywny czy bardziej bezpieczny, defensywny. Dopiero wtedy modyfikacja ścieżki zadań się jakoś spina. Nie widzę metody by gra sama miała wyłapać...
  6. .JWP.

    .............

    Trzeba było je obstawić albo samemu przejąć. papatki. myk stary jak świat a ludzie nadal se na niego łapią. :o
  7. .JWP.

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Dostaniesz 1 dzień kp i administracja uzna ze jestesmy kwita, sprawa załatwiona.
  8. .JWP.

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Kiedy poprawicie infrastrukturę, bo ostatnio serwery pracują jak polscy politycy...
  9. .JWP.

    Więcej wiosek barbarzynskich-większe światy

    Równie dobrze odległości między wioskami mogą być wieksze, zamiast ścisku na k45,55,44,54, równomiernie rozłożenie wiosek spowoduje ze świat "wizualnie" będzie wiekszy. Tadam.
  10. .JWP.

    Międzynarodowy serwer Plemion

    Problem miedzynarodowego serwera był taki, że logowanie odbywa się tylko z jego wersji - gdyby przy logowaniu z poziomu polskiej wersji, była możliwosc wyboru logowanai na zagraniczny serwer (ten konkretny), ludzi byłoby o wiele wiecej. I tak zdaje sobie sprawę, że to raptem 2-3 klikniecia...
  11. .JWP.

    Wydarzenie: Spectaculum - komentarze

    Jednakże co mi po permanentnym bonusie skoro 10 razy mniejszym nakładem mogę wykosić obronę wroga i przejąc kilka wiosek, gdzie każda z nich daje mi 10x wiecej wojska niz ten smieszny bonus? Chore jest to, że ilekroć jest poważniejsza akcja, u obrońcy widoczne są bonusy zwielokrotniające jego...
  12. .JWP.

    Wydarzenie: Spectaculum - komentarze

    Inną kwestią są nagrody, gdzie płaci się 4k za możliwośc powiekszenia zagrody o 2k, a x10 mniej za bonus do ataku który znacznie ułatwi podbicie wiosek i zyskanie 20k miejsc w zagrodzie. No ale te 2k takie cenne. :F Tak właściwie jest z każdym bonusem - kufer wojenny da przykładowo 500 monet...
  13. .JWP.

    Wydarzenie: Spectaculum - komentarze

    Jeszcze się event nie rozpoczął a już gra chodzi jak ślimak. Najpierw pomyślcie nad infrastruktura, potem bierzcie się za urozmaicenia...
  14. .JWP.

    Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej (2017) - komentarze

    Przez te wasze eventy strona muli tak ze sie grać nie da. Jeśli technicznie nie jestescie przygotowani, to nie wprowadzajcie tego badziewia bo sobie jedynie antyreklamę robicie (kolejny raz ;))
  15. .JWP.

    Eventy

    To jak jak na świecie bez fake limitu, wprowadzić fake limit... Oh wait, coś takiego miało miejsce :o
  16. .JWP.

    Dodatkowe informacje o ataku

    Ponad polowa głosujacych jest za, zatem czekamy na opinię ADMINÓW!
  17. .JWP.

    Notatki wiosek

    Ankieta została ustalona na 70 dni, jakiego zainteresowania oczekujesz od forum gry która upada? Ile osób tu zagląda? temat na 260 wyświetleń, idąc tym tropem to ankiety po pare lat powinny trwać by uzyskać satysfakcjonującą dla was ilość głosów. Zdaje sobie sprawę jakie macie możliwości...
  18. .JWP.

    Notatki wiosek

    Szybciej wspólplemieńcy skrypt napisali niż plemiona zajeły się problemem, który nie dośc ze sami stworzyli (brawa dla tak krótkowzrocznych osób w teamie) to jeszcze byli najbardziej poszkodowani na tym (wczytywanie mapy nagle stało się szybsze, a transfer taki sam :o). Łatwiej jest ustawić...
  19. .JWP.

    Dodatkowe informacje o ataku

    Witam, ma propozycja jest genialna w swojej prostocie a zarazem bardziej przydatna niż kolejny event. mianowicie sugeruję ażeby po najechaniu na ikonkę wyświetlała się również informacja o założonej fladze we wiosce, o ile ustawienia świata zawierają flagi/ flaga jest założona.
  20. .JWP.

    Wersja 8.69 - 8.72 - komentarze

    Jak zwykle powiew nowości na starych światach.... Kiedy pojawi sie mozliwosc masowego usuwania notatek? czym wy sie zajmujecie - ulepszeniami czy kosmetyką tego co teraz powstało?
Do góry