Wyniki wyszukiwania

  1. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Chodzi o Opiekuna projektu ? To jest nim niezmiennie Mamuś Plemion. Jeśli Ci chodzi o SOG to zgodnie z podziałem. OG na tym świecie są natomiast: Aslam i moja skromna Osoba. Przy okazji ... miałem to zrobić za kilka dni ale zrobię to już dzisiaj; Serdecznie witam wszystkich chętnych do gry i...
  2. Nowe Światy

    Wybierz 92 .......................
  3. Wersja 8.5 - komentarze

    Hmm ... Biorąc pod uwagę, że już raczej sobie nie podyskutujemy, to życzę Ci powodzenia w życiu ... Teraz już chyba wiesz dlaczego jeśli się już wypowiada Przedstawiciel "ciemnej strony mocy", to tylko wtedy kiedy jest naprawdę wybitnie mocno przekonany o słuszności swej hipotezy ??? ;)
  4. Wersja 8.5 - komentarze

    "Yes, yes, yes" ... wreszcie mnie Ktoś docenił !!!!! :D A tak serio, to może łaskawie zaczniesz używać argumentów w dyskusji, a skończysz próbować obrażać innych Użytkowników ??? Z tego co widzę, to jesteś wystarczająco duży, by wiedzieć, że w ten sposób ujawniasz swoją słabość ... Ponadto w...
  5. Wersja 8.5 - komentarze

    Nie no, nie sugerujesz chyba, że wszyscy milczący Przedstawiciele "ciemnej strony mocy" są na "nie" ... :D A tak serio, to nie mogę mówić - znaczy się pisać - za Innych. Mogę za siebie. U mnie najczęściej jest to po prostu brak czasu. A wiesz, głównie wykorzystuje na spamowanie na FO i...
  6. Wersja 8.5 - komentarze

    Oj chyba jednak nie: :D
  7. Wersja 8.5 - komentarze

    Pewnie Ciebie rozczaruję, ale w moim portfelu nic mi nie przybywa z racji bycia w Team'ie, więc i teraz nic nie przybędzie. :D Po prostu mi pomysł z flagami się podoba i tyle. To, że jestem w Team'ie nie ma tutaj kompletnie znaczenia. Do tego typu argumentu już się odniosłem w późniejszym...
  8. Wersja 8.5 - komentarze

    E tam, od razu z błotem, tylko Ciebie spacyfikuje ... ;) A tak serio, to nie mam najmniejszego zamiaru tego robić. Wśród moich znajomych poznanych tutaj w grze niechęć do powrotu do gry bierze się głównie z innych powodów niż podane przez Ciebie. Myślę, że prawda leży gdzieś po środku. Mam...
  9. Wersja 8.5 - komentarze

    Ares28, a może "poszli do lasu" ... ;) A tak serio, to skoro Ci Gracze mają doświadczenie, to sami się obronią, nie potrzebują "adwokatów". Tak ciężko to zrozumieć ??? :) Myślę, że nikt z nas nie spodziewał się tutaj "hymnów pochwalnych", ale też chyba i Gracze nie liczyli na to, że...
  10. Wersja 8.5 - komentarze

    Ares28 dziękuję Tobie za troskę o mnie. Tak o mnie, bo jestem właśnie takim Graczem, który mógłby powrócić do gry. Niestety Twoja troska jest zupełnie niepotrzebna i nieoczekiwana. Czy z flagami, czy bez to i tak nie uważam, że będę miał mniejsze szanse niż Gracz który grał na wielu światach do...
  11. Wersja 8.5 - komentarze

    Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i się zastanawiam jak Wy gracie. Czy Wy atakujecie tylko Graczy doświadczonych, a nowych Graczy zostawiacie w spokoju ??? Widząc Waszą troskę o nowych Graczy, to nie wyobrażam sobie innej sytuacji. Ot takie sobie głupie myśli po północy ...
  12. Wersja 8.5 - komentarze

    Już się poprawiłem ... :D "skoro "Admini" nie mogą wytłumaczyć ich działań a informacje są zarysami" - generalnie mogą, tyle, że wtedy odbiorą Wam radość poznawania. "Większa komplikacja gry" - eeeee chyba nie, nie jestem zbyt bystry, a zorientowałem się o co chodzi w kilka minut, jeśli...
  13. Wersja 8.5 - komentarze

    Zaraz, zaraz, bo chyba się pogubiłem ... :D 1: 3 "1" do "2", 2: 3 "2" do "3", 3: 3 "3" do "4", 4: 3 "4" do "5", 5: 3 "5" do "6", 6: 3 "6" do "7", 7: 3 "7" do "8", 8: 3 "8" do "9", Faktycznie, masz rację. 3 do 8, a nie do 9 potęgi. Czyli w efekcie:
  14. Wersja 8.5 - komentarze

    1mirinda przeczytaj proszę dalszą część mojej wypowiedzi. Zróbmy małe obliczenie. Aby móc zdobyć flagę wyższego poziomu potrzebuję 3 flagi niższego poziomu. Załóżmy sytuację idealną, czyli taką w której będę zawsze zdobywał flagę tego samego rodzaju, poziomu "1". Aby zdobyć (poprzez...
  15. Wersja 8.5 - komentarze

    EDIT 1: Ja osobiście nie testowałem. Na resztę pytania już - częściowo przynajmniej - Tobie odpowiedziałem we wcześniejszym poście. EDIT 2: "(...) Czy jest limit ilości posiadanych flag tego samego rodzaju i poziomu ? (...)" - W tej chwili nie znam limitu, ale na pewno można mieć ich więcej - z...
  16. Wersja 8.5 - komentarze

    Przecież sam wiesz, że nie będą one równe, więc dlaczego pytasz. :) Ale tak bardziej na poważnie, to zdobycie pełnego kompletu flag nie będzie takie proste, a co za tym idzie nie będzie zbyt wielu Graczy z wszystkimi flagami. Nie chcę ujawniać Wam wszystkich szczegółów - by nie psuć Wam...
  17. Wersja 8.5 - komentarze

    Nigdy nie byłem jakimś tam "topowym" Graczem, ale jako zwykły "średniak" ("emerytowany", ale jednak) czyli przeciętny Gracz jakich jest tutaj większość muszę przyznać, że wprowadzenie "systemu flag" wygląda ciekawie. Swoją opinię opieram na doświadczeniach z testów, które prowadzę od wczoraj...
Do góry