Wyniki wyszukiwania

  1. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jednym prostym sposobem odkrył prawdziwą tożsamość witamoszust186 ZOBACZ JAK
  2. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ić stont, napisałem ci że 193 jest mój
  3. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Oj nie królewiczu, nie jestem taki łatwy. Wczoraj był dopiero wstęp
  4. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Już dawno sprzedani, heisenberg dobre piwko mi dał
  5. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Toć my już na 193, przecież pisałeś kolegom z Niszczycieli. Ajajaj gubisz się w zeznaniach :/
  6. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A to ostatnio wyrosły mi łuski na plecach, dlatego Leszcz mnie propsuje. Jak chcesz pogadam z chłopakami, może wyślą ci kopię w przedsprzedaży
  7. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Już znalazłeś namiary na @Leszcz Kartograf czy zostawić ci jakieś strzałki?
  8. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jesteś już nudny, ja mówię o twoich kłamstwach na nasz temat, odpowiedź? A BO FILIP TO ... Mówię o waszej akcji na nas, odpowiedź? A BO FILIP TO... Zmień płytę bo gadasz od rzeczy xD a jak ci się Filip podoba to zaproś go na piwo czy coś
  9. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dobrze powiedziałeś - wydaje ci się xd. To tylko jedna z wiadomości, wszystkie w tym samym stylu. W skrócie jesteście jak PiS, ładnie kłamiecie ale jak ktoś was na tym przyłapie to i tak nie jest wasza ręka :) znajdę cię jutro w tym pierdziszewie to inaczej będziesz plumkać
  10. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    "wilki pokazały moc, jak odbiły się od ściany i poszły na 193 " niech ci Mephisto poszuka w PW co do kogo wypisuje xd I tak, widziałem waszą piękną grupówkę. Nie ma tam nic o nas, a jak dalej wyglądają rozmowy i co wypisujecie to inna bajka
  11. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Niestety, ponieważ śmieciarka @Leszcz Kartograf się zepsuła nie dojechałem na 193, i jestem zmuszony zostać z wami, Także @MephistOne możesz przestać wypisywać farmazony do Niszczycieli, że się zwijamy z tego świata ;) a jakbyś nie przeprocesował ostatnich moich wpisów na FO to tu jest taka...
  12. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Rączki na kołderce, walizka spakowana buty zawiązane. Nawet kolega @Leszcz Kartograf mi plemię załatwił, o
  13. Demon X Bielak

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    GSO z pochodzenia leszcz z wyboru B)
  14. Demon X Bielak

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Dobła @Leszcz Kartograf tu jest fajniej na FO. Kasacja na 191 kliknieta wsiadam do śmieciarki i jedziemy
  15. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dobra gdzie ten wywóz bo śmieciarka od @Leszcz Kartograf już na mnie czeka i nie wiem czy wsiadać
  16. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Co tam
  17. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Bardziej tak o: Chociaż ja tam widzę 1:2,2 xd ale no może mam jakiś inny kalkulator, działający. Uwaga ostrzegam, jestem w pracy więc nie piszcie mi na pw że mam wchodzić szybciutko na forum bo nie odpisuję i przykro :/
  18. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    sam se bujaj noge
  19. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Po tym piwku to wraz z @Leszcz Kartograf wsiadamy na tandem i jedziemy po Heisenberga
  20. Demon X Bielak

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    jak go podrzucisz pod drzwi i wywalisz jednego ze mną to stoi
Do góry