Wyniki wyszukiwania

  1. Wysyłanie AF z klawiatury.

    No właśnie nie do końca jest to logiczne, od jakiegoś czasu można przypiąć przecież skrypt do skrótu na klawiaturze... Więc stosujecie zasady które inno znosi w aktualizacjach. Tym bardziej, że jeśli chodzi o ten akurat skrypt to poza wygoda nie ma żadnej różnicy czy myszka czy klawiatura bo i...
  2. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Nic, ale sporo osób twierdzi, ze na światach bez dodatkowych funkcji jest mało eventów. Co nie jest prawdą.Moze jest ich mniej niż na parzystych ale i tak duzo.
  3. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Tak, 131 też bez funkcji premium. Gralem 2 tyg i wjechały 2 eventy
  4. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Jak ktoś myśli, że wbijanie 3 członami + 4 darm scala ta gre, to ładne ma zamieszanie w głowie:p To właśnie juz od dawna psuje ta grę. Nie powiem pewnie też bym w takim czymś wystartował gdyby nie te ustawienia, bo inaczej po prostu się już nie dało grac. Ale osobiście cieszę się że być może na...
  5. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Mi się podoba, a już szczególnie jak na to Morfus narzeka, bo mu pewnie pokrzyżowało plan startu z milionem darm:)
  6. Punkty premium

    Domyślam się, że chodzi Ci o blokadę po zakupie pp kartą? Jeśli tak to nie ma szans, bo to nie jest jakieś wymysł inno, tylko to jest czas przez który możesz zgłaszać reklamacje/wycofać transakcję itp. Jeśli nie pasuje czas blokady, zawsze możesz płacić inaczej za pp
  7. I ty możesz przyczynić się do poprawy stabilności forum.

    A mi tu brakuje przeglądu "ostatniej aktywności" tak jak było na poprzednim forum. Przez to forum wydaje się mało przejrzyste i na większość "ciekawych" tematów się pewnie nigdy nie trafi.
  8. Jakie wioski farmić

    A jaki to św? może z kościołami? w takim razie zaznacz sobie "z wiarą" bo na barbarki to nie ma i tak znaczenia czy w zasięgu kościoła czy nie. A jak chcesz dogonić resztę, to rób lk i stajnie + farma 24/h :P albo chociaż w dzień co 30 min a w nocy ze 2-3x :)
  9. Jakie wioski farmić

    przy 2lvl murku, wystarczy 8lk żeby na 100% nic nie padło, o ile oczywiście wioska jest pusta :P Najprościej to wysyłać topki z taranami, żeby mur zburzyły.
  10. Mentor-Opieka.

    Jak Ci nie pomaga, to go po porostu zmień na innego :)
  11. Królewski jarmark - komentarze

    Ktoś wie o co chodzi w tych mini grach? Mam zapędź kurczaka w róg
  12. Podarunki Premium

    Zwraca. Ale pewnie został wysłany żeby "nabić" filantropa więc przyjmij i odeślij z powrotem.
  13. S100- ekipy

    Master, a Ty na s100 startujesz :)?
  14. Konkurs wiedzy o Plemionach - pytanie 21

    Corpus................
  15. Konkurs wiedzy o Plemionach - pytanie 20

    Świat nr 69 (15 znaków)
  16. Szlachcic

    a może to św z paczkami?
  17. Dlaczego znika mi wojsko?

    W sensie, że Ci jednostki zniknęły, czy miałaś zbadanych lucznikow a nie masz?
  18. Wsparcie

    Zniknie, chyba, że by były jakieś *SPECJALNE* ustawienia świata
Do góry