Wyniki wyszukiwania

  1. Turgsmen

    [Pasek] Rekordy zrabowanych surowców gracza

    Jako autor pierwszego wprowadziłem FREE SOFTWARE. Nie widzę problemu, aby ktoś to ulepszał :)
  2. Turgsmen

    [Pasek] Hermitowskie Notatki

    Już pięknie działa na 135 Dziękujemy :D
  3. Turgsmen

    [Pasek] Hermitowskie Notatki

    W sumie czemu prędkość 1.6 jest "typowa"? Czy na nietypowych światach skrypt będzie działał w najbliższym czasie?
  4. Turgsmen

    [Pasek] Hermitowskie Notatki

    135 nie działa 138 nie działa
  5. Turgsmen

    [Pasek] Hermitowskie Notatki

    Bry bry, od wczoraj mam komunikat Error: Nie udało się załadować czasu rekrutowania jednostek Error: Nie udało się załadować czasu rekrutowania jednostek at Object.init (https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/skrypty/HermitowskieNotatki.js?_=1550918962137:42:27) at...
  6. Turgsmen

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Jak pisali przedmówcy, to nie jest rozwiązanie problemu. Problemy z zastępstwami już teraz są rozwiązywane przez multikonta. Jedynie utrudni to radnym, którzy w razie problemu wchodzą na zasty.
  7. Turgsmen

    Tabelka na dzienną farmę dla plemienia

    albo łap to https://pastebin.com/HQD2DkKP
  8. Turgsmen

    Wersja 6.0

    Zabawne myślałem nad czymś podobnym tylko, że ja myślałem o wioskach plemiennych Nareszcie, tego mi brakowało. Ja na pewno na jednym ze światów zagram:)
  9. Turgsmen

    pokaz zasieg szlachcica

    Na tak sam próbowałem wysłać szlachcica już szykowałem wojska, a tu co, jedno pole zabrakło.
  10. Turgsmen

    Masowe Wywalanie z Plemienia.

    Na tak, ostatnio w plemienia była masówka i trzeba było wywalić prawie 200 osób bo rekrutancji zapraszali osoby poniżej 100k i w ten sposób kto musiał to kasować.
  11. Turgsmen

    Morale

    Ja jestem za tym, aby nie było morali, a jeśli miały by być to tylko do czasu gry. NP: 10 mln pkt czas gry x 10 k pkt czas gry x I kto ma większe morale?
  12. Turgsmen

    Porzucenie wioski.

    Świetny pomysł tylko gdzie można porzucić w Ratuszu i od którego poziomu.
  13. Turgsmen

    OBRONA

    Ale przecież i tak def ogólnie jest silniejszy od offa i jeszcze jedno ułatwienie. Ludzie głupota Mega utrudnienia dla agresora i wspaniałe ułatwienie dla obrońcy w ten sposób wioski def były by wszechwładne.
  14. Turgsmen

    Szlachcic jak rycerz

    Dobry pomysł. Kiedyś miałem w 14 wiosce szlachcica, a w okolicy nie ma wiosek wroga albo opuszczonych.
  15. Turgsmen

    ranking wiosek

    Pomysł do bani jak nie znasz wyobraź sobie są wioski z max. pkt. i wszystkie będą mieli 1 ranking.
  16. Turgsmen

    Aktywność na forum

    Ja dodam, żeby było jeszcze resetowanie tych punktów. Np. Co 1 tydzień.
  17. Turgsmen

    Drabiniarze

    1.Nie będzie nowych jednostek. 2.Jaki koszt badań. 3.Jak wygląda 4.Siła ataku i obrony 5.Na jedną strunę wejdą a na drugą co, może jeszcze latają. 6.Ułatwienie dla agresora. Razem 6 powodów na nie czy NIE
  18. Turgsmen

    Global

    Dobry pomysł, ale jeszcze każde państwo z każdym państwem robi co chce. Oraz ile będzie kontynentów. I w jakich językach będą takie globale.
  19. Turgsmen

    szansa dla obrońcy

    Schowek nie jest przydatny jak ma się trochę wojsk. Dla mnie bez różnicy.
  20. Turgsmen

    1 dzień

    Ja na plemionach mam 44 wiochy i gdy rano przychodzą włączam kompa mam 5-8 wiosek pełne surki, nie mówiąc o reszcie dnia. To co dopiero przez 24 h. Głupi pomysł.
Do góry