Wyniki wyszukiwania

  1. Vitor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cienki ten Kmic jak zawsze, został przebity przez osobe która została przebita prze jakiegoś miecznik z forum;D
  2. Vitor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siema, chodz do mnie jak blisko k63 jestes, robię plemie od zera i sie przyda pomoc.
  3. Vitor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    <oczy>
  4. Vitor

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    szukam plemienia od jakiejs ekipy która mnie moze kojarzy. Tak serio to zagram przez przypadek, akurat zobaczylem ze ruszyl s200... a mam akurat duzooo czasu w robocie i moge grac.
  5. Vitor

    Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    siema, jest jakis stary znajomy z ekipą? moge deffem popykac
  6. Vitor

    Wspomnienia ze świata 1

    i byl wtedy licznik na stronie glownej ze gra ponad 500k osob
  7. Vitor

    Tribal Wars Tournament 2021-2022 - dyskusja

    Jak ktos mnie pamieta i robi ekipe, to moge grac. 14 letnie doswiadczenie;D
  8. Vitor

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    Jezeli chodzi o normalne swiaty to, jedynym graczem ktory mi imponowal a grałem z wieloma wielkimi od s2, to CMSNero. Na drugim miejscu umiescilbym wielu legendarnych wodzow wymienionych tutaj jak i nie wymienionych ktorych prawie kazdy by kojarzyl. Top3. Nazywam ich ,,Wyrownaczami Szans...
  9. Vitor

    Classic- dyskusja przedstartowa

    speciala tez byscie mogli puscic, jakas predkosc x 30 na 2-3 tygodnie, duzo osob by pogralo
  10. Vitor

    Światy 147 i 148 - dyskusja przedstartowa

    i pewnie znowu koscioly na 148
  11. Vitor

    Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

    Nie zrobią. Gierka juz od dawna jest na dnie. Co to za wynik 10k grajacych miesiac po starcie w kolebce plemion, niemieckim serwerze. Tam juz nawet szybkich od dwoch lat nie robią. Moze za pare lat, jak w kazdym kraju zostanie po 5k+- nalogowcow, to zrobią jeden nowy, miedzynarodowy, by gra...
  12. Vitor

    Special 24 - dyskusja

    Jak to Special bez farmienia? Haloooo Karthus. Dajcie chociaz ograniczone farmienie
  13. Vitor

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja Ci moge rozpisac rundy jak chcesz, znam sie na tym napewno lepiej od Ciebie:) Ustawienia sa tak słabe, że oprocz sporadycznej rundy nie gralem pol roku na sp. wystarczy poprosic na priv
  14. Vitor

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Na wielu wersjach nie ma juz w ogole szybkich, pewnie nie ma komu robic rund, wiec mysle ze nie ma co narzekac. Bardziej mnie martwi mała ilosc grywalnych sp. Co to ma byc, ja sie pytam? by byly co chwile rundy, typu - 10 wiosek na start - max rozbudowana wioska - jakies dziwne wydobycia...
  15. Vitor

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Niezle nooby graja na tych sp, taka przewaga a mi wiosek nie mogl wziac i wyzywal. 1 Bong1 - BesT 7.777.242 707 11000 2 The Best Preparation - BesT 4.386.397 443 9902 3 beniamin05 - BesT 3.710.578 370 10029 4 - Mr. President - BesT 3.212.945 341 9422 3 beniamin05 - BesT 3.710.450...
  16. Vitor

    Dyskusja Ogólna

    Szukam druzyny jako rezerwowy, jezeli to jeszcze mozliwe.
  17. Vitor

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak tam poziom na sp, ktos cos pyknie? za jakis czas
  18. Vitor

    Mistrzostwa Świata - Plemiona

    GZ, po zloto reprezentacjo
  19. Vitor

    Special 21 - komentarze + głosowanie

    Za dluga ta ochrona poczatkowa, 5 dni. Zrob na 3 i kazdy bedzie zadowolony, nupki tez lubia szybciej atakowac
  20. Vitor

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    POPIERAM W 100%, raz sie moze zdarzyc ale nie z taką czestotliwoscia. Ustawiajac runde wypadaloby wejsc i stestowac ustawienia chociaz przez 30 sekund, droga administratorko!
Do góry