Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Izi. Kilkanaście krzyży i rzuca kontem. Pogadaj z Sickiem, on cie nauczy co i jak rzucać.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ale Holaka to Ty zostaw w spokoju ^^
  3. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Mało monitora nie wyrzuciłem, bo myślałem że mi się przepala. Na szczęście zdążyłem przeczytać pochwały na chacie, więc już wszystko dobrze. To tylko oczopląsna zmiana mapy.
  4. Filtrowanie nadchodzących komend - data ataku

    Geniusz! No tylko geniusz mógłby wpaść na coś takiego. Popieram recoma i nogami. Brakowało mi tego na wcześniejszych światach gdzie szło 5 ataków z 6 różnymi datami.
  5. Zmiana zasad gry - pytanie

    Czyli jeżeli osoba trzecia ujawni moje dane na forum plemiennym, kara nie podlega dyskusji, tak? Czy mogę żądać usunięcia takich danych z forum plemiennego i co w przypadku, gdy nie zostanie to uczynione? Kto i jaką karę wtedy ponosi. Co w momencie, gdy dane takie jak nr. tel, namiar na konto...
  6. Wersja 8.48 - komentarze

    Fajnie. Widać kogo lać, bo stracił sporo defa na wsparciach :D
  7. Pytanie dotyczące złamania zasad

    Owszem, zacytował. Ja również mogę go zacytować, ale co z tego, skoro support może zdecydować inaczej? W sumie nie może, a decyduje inaczej. I już widzisz, dlaczego pytanie jest kierowane do operatorów, a nie modów?
  8. Pytanie dotyczące złamania zasad

    Jeszcze tylko poprosze o odpowiedz operatora gry albo super operatora. Z calym szacunkiem Bobik19 ale jestes "tylko" moderatorem. Btw. spoko nick ;)
  9. Pytanie dotyczące złamania zasad

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jaka kara grozi za złamanie "§5) Komercyjne użycie gry" ? Pozdrawiam
Do góry