Wyniki wyszukiwania

  1. Marcin V

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Poxopek wiem, że za mną tęskniłes
  2. Marcin V

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    matko tyle lat minęło a tu dalej te same nicki ciągle widac :) Miłej gry
  3. Marcin V

    Królewski jarmark - komentarze

    ja na początku tak hejtowałem ten event ale teraz to juz mi nie wypada :P prawie same fajne nagrody mi wpadaja..czekam na ten schowek jeszcze bo nie dostałem ani razu :D za to wczoraj np 8 monet darmowych wpadło :)
  4. Marcin V

    [Pasek] Farmienie

    Może mi ktoś powiedzieć dlaczego teraz ten skrypt mi nie działa? U innych działa a u mnie nie..juz wiele osób sprawdzało na zascie co jest nie tak ale nikt nie wie. uprzedzając pytania a)wioski poprawnie wpisane b)jedyne co w skrypcie dziala to jak jestem poza placem i klikne w niego to...
  5. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    nie wiem,pewnie Jacek juz nie ma czasu plemienia załozyć a bez niego to troche niewypał jak dla mnie :P poza tym mohan u zbycha w ekipie,ale bardzo ubolewam że sycylią nie wystartujemy :(
  6. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    ma ktoś może konto na s100 i chciałby mi pomoc w napisaniu 1 wiadomosci?:D bo sam konta zalozyc nie moge :(
  7. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    to bardziej chodzi o to że jak chcesz wbic topke to tu trzeba wiecej jednak ogarniac,czesciej siedziec..zwlaszcza na poczatku..bo jesli chodzi o pozniejszy etap to na obu swiatach mnostwo czasu schodzi,a tak to dosyc dlugi czas na swiecie bez farmy wystarczy wejsc kliknac cos co jakis czas;p
  8. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    może coś sie jednak pogra na s100,szkoda tego farmienia..bo z nim szans na żadną wysoką pozycje nie ma,bo wypalenie co do farmienia..zreszą od 45 światów nie grałem z farmieniem,ale jednak to słynne s100...mozna spróbować :)
  9. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    ja nie gralem na takich cudach o co chodzi z tymi flagami co daja i w ogole ?
  10. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    wiem ze swiaty bez farmy,naprawde troche gralem..ale jednak to s100...a jakos nie interesowalem sie gdzie grają placki z najemników :d czy tam inne ojki
  11. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    naprawde? nie no nie wierze żeby nie wbiły tu jakies ojki,Sycylijczycy,najemniczki czy inne berety;o czyżby kazdy kariere skonczyl :o
  12. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    co to ?:O chyba dawno nie grałem i Polska scena sie zmieniła ;o
  13. Marcin V

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    a jakies ciekawe ekipy deklarowały swój pewny start juz ?:>
  14. Marcin V

    Światy 94 i 95 - dyskusja

    Zalogowalem sie tam ty sie odezwij bo nie bede myslal jako tam masz nick teraz :P Moze jak soe zbiorą ludzie..to.cos sie zagra
  15. Marcin V

    Światy 94 i 95 - dyskusja

    no to dajesz zbieraj naszych ludzi i tworz ;D
  16. Marcin V

    Światy 94 i 95 - dyskusja

    jakies znane ekipy na s95 grac beda? <ciekawosc>: )
  17. Marcin V

    Światy 90 i 91 - dyskusja

    gdyby nie morale 91 byłby perfekcyjny :)
  18. Marcin V

    InnoGames TV - komentarze

    co to za wiosenny turniej?:D tak z ciekawosci ;p
  19. Marcin V

    Rozgrywki - komentarze, opinie, sugestie

    Jeżeli sie okaże,że te nagrody to jakieś surowce zwiększone,skrócone czasy na s79 to chyba skasuje w końcu to konto raz na zawsze.Róbcie sobie turnieje ale nie obowiązujące na nowych światach szczególnie że nie ma farmienia.Chyba,że nagrodą będzie jakieś wyróżnienie w profilach to okej :)
  20. Marcin V

    Światy 78 i 79 - dyskusja

    O starszak sie odezwał :D :D
Do góry