Wyniki wyszukiwania

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Witam. Rzadko tutaj zaglądam a jeszcze rzadziej coś pisze, ale tutaj już nie wytrzymałem. Rozchodzi się o gracza 3MajGardę, nie polecam żadnych układów z nim. od dołu następnie, gdy wyprzedziłem go w rankingu pokazał co są jego słowa warte: Niby coś tam pisał na pw, że to ja złamałem...
  2. Mecz Forum vs Repka

    Czeeść! Miło było znowu sobie poklikać, chociaż tym razem po innej stronie. Repka bardzo zgrana, duży plus za to i powodzenia na turnieju. Ekipa forum widać, że brakuje trochę doświadczenia i chłodnej głowy ale bardzo waleczna i miło mi się z Wami grało. Czekam na rewanż:) :>
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kontra jednostka na jednostkę to nic trudnego i niespotykanego. Chociaż na serwerze niemiecki bardzo rzadko spotykane bo tam się gra rozkręca przy kilku/kilkunastu wioskach. Rzadko spotkasz kogoś kto się bawi w takie kontry na początku gry.
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Grałeś kiedykolwiek na NIEMIECKIM serwerze? Bo coś mi się wydaję, że się pomyliłeś. Grałem nie raz,nie dwa. Tylko tam naprawdę przyjemnie się gra.
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Zastanawia mnie jedna rzecz: Limit graczy: 100 Nie będzie to runda zamknięta?
  6. Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

    2osoby były dopuszczalne, wystarczyło czytac ze zrozumieniem to, co napisał drubnes. A nawet jak tak, to druga runda nam wystarczy, jako że reszta powinna zostać zdyskwalifikowana.
  7. Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

    Jeżeli ten turniej ma być brany na poważnie, większość drużyn powinna zostać zdyskwalifikowana. A ja jeszcze wspomnę o czymś ,czego nikt do tej pory nie poruszył. Jak to możliwe że na turnieju krajowym, gdzie gra się po 4osoby, w przypadku zbanowania jednej osoby z danej drużyny, może ona grać...
  8. Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

    Po wstępnych moich wyliczeniach, awansowaliśmy. Czekam na oficjalne stanowisko supportu.
  9. Bug.

    Może ktoś Ci zburzył zagrodę i nie odbudowałeś? Nic innego tutaj nie widzę. :P
  10. Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

    Na początku tak, muszę się zgodzić. Zajęli się sobą. Myślałem, że tak będzie, i tak było :) Mimo wszystko musiałem zagrać deffowo. Trzymałem się o dziwo dobrze. Nadspodziewanie dobrze. A co do bronienie... nie skłamię, jeśli powiem, że ponad 20grubych ubiłem broniąc się. :) Lecz niestety "siła...
  11. Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

    Jeżeli dana drużyna zmieniła skład bez wcześniejszego poinformowania administracji, to są do dyskwalifikacji, moim zdaniem. Inna sprawa, jak skład jest niepełny. Drubens wysłał wiadomość do wszystkich, że gracze którzy są bez plemienia, lub są w jednoosobowym, nie są liczeni. Także dwu, czy...
  12. Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

    2 optymistyczne punkty przed jutrzejszym dniem:) Jednak tego się nie zapomina, heh...:) Gratuluje wszystkim, poziom był wysoki, oby tak dalej!
  13. Program do szukania rund szybkich.

    http://pl.twtotal.net/ladder/international_speed.php Nie lepiej tutaj? ^^
  14. Najlepszy Gracz na Polskich SP cz.3

    Dementuję plotki, Wioska Barbarzyńska nie gra pod innym, pod żadnym nickiem na SP. :)
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    nie lubie odpisywać, bo się w rozmowę wkręcam, więc to ostatnia. :p 16. kilkanaście dni i 17 będzie.
  16. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    a co tam, napiszę. :P Ziomki, o jakim wy wyścigu piszecie? ja się z nikim nie ścigam. Mam czas, to sobie zagram, beż żadnej spiny na twtotal, bo po co? Swoje osiągnąłem, pokazałem, więcej nie muszę :) a To czy pierwszy będzie loser, ego,kejmil, remi czy ktoś inny, to nie ma znaczenia...
  17. Urodziny Plemion - KONKURS - dyskusja

    Z samych Niemiec przyszła właśnie paczka, a w niej (kolejna już) podkładka pod mysz i (pierwszy!) szalik. Dzięki serdeczne. :))
  18. Urodziny Plemion - KONKURS - dyskusja

    Dzięki za wspólną zabawę. :) Bardzo ciekawy konkurs i fajne oderwanie od 'przeglądu wioski'. Oby częściej!
  19. Konkurs urodzinowy - runda V

    1. 40 2. drewno 3. 17 4. taran 5. 14,99PLN Dod: seul
  20. Urodziny Plemion - KONKURS - dyskusja

    Bolało. :( bardzo bolało.
Do góry