Wyniki wyszukiwania

  1. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no, ale po co do razu karać niewinnych graniem znowu tego paździerzu xd
  2. Czarna Szmata

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    jeny, aż musiałem sprawdzić czy na prawdziwe FO wszedłem, a nie jakąś alternatywę uroczą xd
  3. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przed startem 200 było widać ilu FOrumowiczów tęskniło za Tobą - głównie tych kreujących się na wielce oburzonych na Twoją działalność. Niewielu z nich pewnie przyzna, ale cieplutko na serduszku im się zrobiło widząc, że powróciłeś xd
  4. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Grunt to balans - 'nie ma dnia nóg bez dnia rąk', 'zarówno w defensywie jak i w ofensywie' oraz wiele innych, podobnych, mądrości nie może się mylić.
  5. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Było nick zmienić na "ocean surki", a tak masz coś chciał.
  6. Czarna Szmata

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To katolicy, z kościołem startowali.
  7. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Potwierdzam - dopiero wstępne logowanie, świat jeszcze nie ruszył, a ten już na PW mi wali, że nooby same w koło masówki robią i kiedyś to było, a teraz nie jest. Qorny gra w masówce, ale się nie cieszy xd Nie mam zamiaru tego bronić, bo sam wolałbym grać w mniejszym gronie, ale chyba wszyscy...
  8. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Myślę, że to kwestia uporu całej społeczności, która mimo wysiłków orędownika sprawiedliwości i uczciwości nie pozbyła się z swych szeregów kłamców i obłudników. Z p dał radę, jutro wyjaśnił, bellum pokonał, ale przychodzili kolejni i nawet największy człowiek w końcu powie sobie dość (jak pani...
  9. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Owca znany krętacz - przez takich jak on BS zarzucił swoją działalność misyjną na FO.
  10. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Ok, przy tym postulacie masz mój głos - więcej entuzjazmu z mojej strony miałby tylko taki mówiący o tym, że po s200 będą tylko światy premium, a moje konto zostaje permanentnie zbanowane.
  11. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    xd czyli pieprzenie bzdur byle ponarzekać, bo to miał być temat z oczekiwaniami co do ustawień s200, a głównie służy do pisania bajek jakie ktoś by zmiany w grze w ogóle widział (bo od strony technicznej te pomysły wymagają w ciul więcej niż ich pomysłodawcy zdają sobie sprawę) - przecież dużo...
  12. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Masz zmienne ip, korzystasz z neta w więcej niż 2 miejscach? No to nie pograsz xD Mam wrażenie kmic dla beki ten temat otworzył żeby zobaczyć jak odklejonych/pomysłowych chłopków uniwersum plemion posiada na stanie xdd, bo co strona jakiś śmieszny agent się trafia z genialnym planem na s200.
  13. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Mój bot bardziej prawilny niż twój xd
  14. Czarna Szmata

    Świat 200 nadchodzi!

    Ta reguła zagrody to świetna sprawa była - na classicu dla jednych stanowiła element urozmaicający rywalizację, dla innych stanowiła magiczny mechanizm niemożliwy do rozumienia i okiełznania xd
  15. Czarna Szmata

    Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    uuu, wpadł emeryt i już dymy robi xd Żaden, najlepiej sobie darować :D, ale jeśli czujesz potrzebę to 197 mimo wszystko (chociaż i tam nie masz pewnie co liczyć, że ktoś Cię weźmie pod swoje skrzydła by uczyć i wprowadzać w grę) będzie bardziej znośny - tak jak już wcześniej ktoś pisał, to...
  16. Czarna Szmata

    Dzień Dobry Misiaki

    Macie swoje powody, rozumiem choć nadal mnie nie przekonuje nabijanie sobie przez samych siebie statów pod blachy - kolacja przejebała, więc jako plemię pokazaliście jak sie wygrywa determinacją mimo przewagi przeciwnika. Natomiast nie wiem dlaczego by dashy odbierać to, że brał na siebie w chuj...
  17. Czarna Szmata

    Dzień Dobry Misiaki

    O proszę, czyli blacha obrońcy nie należy się temu, w którego witam biło tylko trzeba sobie samemu nabić? Mówiłem, że przykrusy się zdarzają, ale ty widzę chyba (że tak uroczo jak ty trybu przypuszczającego użyję xd) jeszcze zjebem jesteś do tego na tyle, by fikoły robić i wciskać teksty, że...
  18. Czarna Szmata

    Dzień Dobry Misiaki

    xd dlatego typy napierdalają w siebie wzajemnie żeby sobie statystyki podbić przy nickach i zgarnąć frajerskie blaszki obrońcy offów współplemieńców? Co świat się takie przykrusy trafiają, ale niektóre ekipy mają na tyle ogarnięcia w sobie, że nie pozwalają na takie zjebane zachowania :D
  19. Czarna Szmata

    Dzień Dobry Misiaki

    Na pewno, sztucznie blachy są nabijane z tego co widziałem, gdy kilka dni temu wbiłem kasację wrzucić, więc ktoś tam się jeszcze napina xd
Do góry