Wyniki wyszukiwania

  1. Bryfft

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    213 Tak, to był 'BSD Daemon' - maskota systemu operacyjnego BSD. Niestety, pewnego dnia wytknięto mi, słusznie zresztą, że logo - w przeciwieństwie do samego systemu - nie jest dostępne na praktycznie zupełnie wolnej licencji. Stąd właśnie zmiana na diabelską kaczkę.
  2. Bryfft

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0. Choć nie wiem czy się liczę. Ewentualnie 92.
  3. Bryfft

    ¯\_(ツ)_/¯

    ¯\_(ツ)_/¯
  4. Bryfft

    Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

    Klinij "tutaj". Tadaaaa :p
  5. Bryfft

    Wersja 8.35 - komentarze

    Ręce opadają jak się czyta takie bzdury. W dodatku jak się wie, że nie ma żadnego sposobu, aby święcie wierzącego w nie człowieka przekonać do tego, że jest w błędzie ;). Dam sobie więc z tym spokój, żyj w swoim świecie ze strasznym i złym supportem i wojownikiem o wolność "uciśnionych" -...
  6. Bryfft

    Wersja 8.35 - komentarze

    Hehe, trochę nie zaglądałem, wracam i co widzę? Lata lecą, ale niektórzy się w ogóle nie zmieniają, tocząc swoją krucjatę przeciw wyimaginowanemu wrogowi :rolleyes:. Wiem, że to naiwne, bo skoro przez 4 lata nie zrozumiałeś, to czego niby oczekuję... Ale zapytam mimo to: w jaki sposób...
  7. Bryfft

    Wersja 8.30 - komentarze

    Wyczuwam "kompleks małego polaczka" ;]. Z Plemionami pod względem służbowym nie mam obecnie nic wspólnego, nikt mi nie płaci za pisanie tu czegokolwiek, ale że jednak Plemiona to spory % mojego życia, to zajrzałem z ciekawości. Odniosłem się zasadniczo do samego charakteru komentarzy, który...
  8. Bryfft

    Wersja 8.30 - komentarze

    Bardzo "chyba". A nawet "na pewno" nie dotyczy to projektowania gier i ich layoutu. Ja bym chętnie wrócił do gry w Plemiona, gdybym tylko miał czas na to. Wygląda to wszystko o niebo lepiej, niż jeszcze nawet 7 miesięcy temu, gdy opuszczałem projekt. Powiem wprost: ta opinia jest śmieszna, bo...
  9. Bryfft

    InnoGames TV - komentarze

    Pewnie jakby było dobre, to nikt by nie marnował czasu ani pieniędzy na zmiany. Strona główna Plemion niestety wygląda, jak na grę przeglądarkową, nader oldschoolowo (niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu). I czas na zmianę jest najwyższy :).
  10. Bryfft

    Wersja 8.23 - komentarze

    Ale jak konto stracisz to z płaczem pobiegniesz gdzie? Do twórcy skryptu czy do supportu? Nie bądźmy śmieszni. Oczywiście, że support jest zainteresowany bezpieczeństwem Twojego konta.
  11. Bryfft

    Special 18

    Zwycięzcy Nagrody zostaną rozdane niebawem. Gratulujemy! :)
  12. Bryfft

    Wersja 8.20 - komentarze

    Z 50? 100? Kolejnych 200-300 pewnie po przeróbkach też by podpadało. To naturalnie liczba szacunkowa, nie liczyłem ;). Czy to dużo? I tak i nie. Szanujemy Twoje zdanie :). Kwestia przyzwyczajenia. Wiele osób podobnie reaguje na zmiany graficzne. Jaką "fabułę" mają Plemiona? :p Pewnie tak...
  13. Bryfft

    Wersja 8.20 - komentarze

    To kompletna bzdura. Tak wielka, że zastanawiałem się czy jest w ogóle sens na to reagować, ale co mi tam ;). Otóż gdybyśmy tak myśleli, to gra już by dawno nie istniała, bo wyglądałaby dalej tak, jak dziesięć lat temu: Ale naturalnie nie mówię tylko o grafice...
  14. Bryfft

    Wersja 8.20 - komentarze

    Niejednokrotnie skrypty były inspiracją do dodawania różnorakich funkcjonalności do gry (na pewno nie na zasadzie wykorzystania cudzego kodu) i pewnie niejednokrotnie będzie tak jeszcze w przyszłości :).
  15. Bryfft

    Wersja 8.20 - komentarze

    Celowo (chyba) ignorujesz także kolejną odpowiedź Kmica, który na to także już odpowiedział :). Zacytuję:
  16. Bryfft

    Wersja 8.20 - komentarze

    Ponieważ zignorowałeś logiczną i konkretną odpowiedź Kmica na Twoją wątpliwość przedstawioną wcześniej, to być może prostsza wersja będzie bardziej czytelna: Będzie jeszcze wiele małych aktualizacji, które będą "psuły skrypty". Powiem więcej (po raz 95734601 ;]), że skrypty to nie jest nasz...
  17. Bryfft

    Denerwujące posty na forum :)

    Pomysły mogły być inspiracją, ale na pewno nigdy nie był wykorzystywany żaden kod stworzony przez graczy.
  18. Bryfft

    Aplikacja Plemiona na system Android - dyskusja

    https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.innogames.staemme
  19. Bryfft

    Special 18 - dyskusja

    No to zapraszamy do rozmowy w dedykowanym dziale: http://forum.plemiona.pl/forumdisplay.php?914-Special-18 :)
  20. Bryfft

    Special 18 - dyskusja

    Zgadłeś! :D Zegar na głównej.
Do góry