Wyniki wyszukiwania

  1. Marseusz

    Wymiana flag

    mam do zaproponowania około: 50 zielonych flag do surowców 2 niebieskie flagi do zagrody 20 zielonych flag do zagrody 600 szarych flag do zagrody 1 niebieską flagę do monet 10 zielonych flag do monet 100 brązowych flag do monet 50 szarych flag do monet 1 błękitną flagę do łupów 4 niebieskie...
  2. Marseusz

    Przyjmowanie do grona przyjaciół

    Witam Nie wiem jak innych graczy ale mnie drażni, że przyjmowanie do grona przyjaciół jest na samym dole pod listą już przyjętych do tego zacnego grona. Jako, że zawsze prowadzę plemię i dołączenie mnie do przyjaciół jest wymagane (by móc udzielić komend itp) to mam ich zawsze naprawdę sporo...
  3. Marseusz

    Niewolnictwo

    Witam Ostatnie wprowadzone zmiany w systemie rycerzy są strasznie nierówne względem ataku-obrony. Rycerze ofensywni podnoszą skuteczność tylko offów w których się znajdują natomiast rycerze defensywni działają na wszystkie jednostki defensywne w danej wiosce. Im więcej napakujemy deffa tym...
  4. Marseusz

    Wykorzystywanie swoich ppków na zastępstwach

    Witam Opisany niżej problem dotyczy chyba każdego kto kiedykolwiek brał zastępstwo. Jest opcja zablokowania używania ppków właściciela podczas oddawania zastępstw i niektórzy to wykorzystują a potem zapominają zmienić. Przeważnie zastępstwo oddaje się podczas obrony gdzie ppki grają dużą rolę...
  5. Marseusz

    Podgląd graczy atakujących poszczególne wioski

    Witam Chodzi o fakt, że gdy wejdziemy w podgląd gracza którego nasi współplemieńcy atakują, to nie widać od razu kto atakuje jaką wioskę, jest tylko informacja: Współplemieniec/ przyjaciel atakuje tą wioskę. Aby dowiedzieć się kto dokładnie jaką wioskę atakuje to trzeba wejść w przegląd każdej...
  6. Marseusz

    zmiany

    fajnie, że jest nowy wygląd na twplus i w ogóle, ale mam zastrzeżenia co do mapy. mianowicie nie obejmuje już całego świata na przybliżeniu=1. nie da się czegoś zrobić by pokazywało całą mapę?
Do góry